Lavina lásky – meditace
Tato meditace mi vstoupila do vědomí před několika lety a pomohla mi překonat velmi těžké období samoty a strachu. Velkou část života jsem žila ve stigmatu nechtěného dítěte, a díky tomu jsem si prožila hodně utrpení. Takže moc dobře znám bolest, kterou nedostatek lásky provází.

Meditace přináší zásadní uvědomění si faktu, že LÁSKA je ta nejdůležitější energie, pocit, stav…bez lásky nemá nic smysl. Bez lásky je život prázdný. LÁSKA JE TO NEJZÁSADNĚJŠÍ, CO VE SVÉM ŽIVOTĚ POTŘEBUJEME. Stejně jako tělo nevydrží bez kyslíku, vody a živin, tak naše i duše těžce strádá, když ji chybí láska.

Pokud se tedy stejně jako já kdysi cítíte:

 • Nemilovaní?
 • Zbyteční a osamělí?
 • K ničemu a odmítaní?
 • Prázdní?
 • Zranění a ublížení?
 • Nebo prostě jen bezdůvodně smutní

Pak je možné, že je tato meditace určena právě vám a věřím, že v ní najdete to, co jsem díky ní našla i já:

 • Uvědomíte si, že v každém okamžiku, vždy jste hodní té největší lásky
 • Ucítíte, jak jste krásní a jedineční
 • Pochopíte, že ve vás je to nejlepší, co jste od své rodové linie mohli získat
 • A dojde vám, že to vše máte stále v sobě uvnitř, jen jste to nebyli doposud schopni skrze své zranění vidět a cítit
 • Díky tomuto poznání se můžete začít uzdravovat na všech energetických úrovních, až na úroveň vaší DNA
Cenu meditace jsem snížila o polovinu, takže nynější cena je 200 Kč. Je to můj dar vám i planetě Zemi. Peníze, které nevydělám, nebudu moci utratit za zbytečnosti, čímž nezatížím planetu. A současně vy je nebudete muset vydělat a tak získáte čas, na smysluplnější činnost.

Tuto meditaci jsem pro vás upravila a nahrála tak, abyste si ji mohli pouštět kdykoli se budete cítit opuštění, zranění, nemilovaní. A jak je v Bachových esencích krizová esence Rescue remedy, i toto je taková silná a intenzivní pomoc, kterou si můžete dopřát kdykoli pocítíte potřebu.

Kolik vás setkání s Lavinou lásky bude stát?

Protože jsem na vlastní kůži poznala zásadní účinky a obrovský dopad této meditace, pochopila jsem její nesmírnou sílu. Uvědomila jsem si, jak se mi od chvíle, kdy jsem ji začala praktikovat, zásadním způsobem změnil život, a proto si ji cením na 400,- Kč. Z důvodů, které uvádím výše, ji koupíte za polovic. 

Do meditace jsem dala maximum své energie a lásky, kterou jsem sama  získala. A také všechno své poznání, ke kterému jsem se dopracovala jako matka a jako babička. Toto vše vám nyní skrze své myšlenky, slova a hlas předávám.

Nahrávku si můžete přehrát na youtube, nebo stáhnout do mobilu ve formátu MP3 a poslouchat třeba na cestách. Jako součást nahrávky získáte meditaci i ve formátu PDF.

100% garance vrácení peněz

Nabízím 100% garanci spokojenosti. To znamená, že pokud s meditací nebudete spokojeni a napíšete mi do 14 dnů, já vám bez řečí vrátím peníze.

Chcete-li se nechat hýčkat lavinou lásky, klikněte zde na tlačítko Objednat meditaci a vyplňte objednací list, který naleznete na další stránce.

Ihned po zaplacení vám do vaší emailové schránky dorazí email s odkazem, na kterém si ji můžete kdykoliv poslechnout .

Meditaci jsem zlevnila o polovinu, takže nyní si ji můžete pořídit za 200 Kč. Je to můj dar vám i planetě Zemi.
Milá paní Dagmar,

Dovolte, abych Vám ze srdce poděkoval za krásnou a hlubokou meditaci Lavina Lásky, která mi vrátila několik momentů prožití – v přítomnosti s mými již zemřelými rodiči. Vaše upřímná empatie a hloubka vedení meditace mi dovolila vrátit se do okamžiků, kdy jsem byl ještě dítě a vnímal jsem moje krásné mladé zářící rodiče, kteří byli odhodlaní pro mě udělat cokoliv, abych mohl jednou dospět a stát se tím, kdo jsem nyní. Připomnělo mi to jejich radost i naše společné chvíle v dobrém, kdy jsme spolu jako rodina, žili.

Uvědomil jsem si, jak byly tyto chvíle vzácné. Jak jsem se prožíval naplno a s radostí. A jak byl záměr mých rodičů plný radosti a ochoty mi pomoc se plně rozvinout. Uvědomil jsem si silný vděk a lásku k nim, připomněl jsem si jejich obličeje, a jak jsme nejšťastnější chvilky spolu prožívali.

Děkuji za to. Děkuji za připomenutí a opětovné zahrnutí jejich památky Lavinou Lásky.

Děkuji Vám a přeji mnoho úspěchů ve vašem poslání, které určitě pomůže spoustě dalších lidí.

Michal Cílek

Share This