Jednoho mého blogového článku si všimla slovenská media – časopis Lenna a požádali mne o rozhovor na téma Odpuštění matce. Redaktorka tohoto časopisu mi napsala:

„Dagmar este raz vam chcem vemi pekne podakovat za hlbku vasich slov a vasho svedectva. Neviem, či si to uvedomujete, ale je vekym zrkadlom pre kazdeho z nas, pre kazde dieta svojich rodicov, je dovodom na zamyslenie a uz len to, ze o tom hovorite a pisete pomahate. Este raz naozaj uprimne dakujem.
A prajem vela, vela lasky a pokoja v srdci.“
Katarina Alberty

Článek je ke stažení na tomto odkaze:

<celý článek najdete zde>

 

V článku je zmínka o mém novém online kurzu meditací na téma Vnitřní svět.

Své celoživotní zkušenosti jsem zde přetavila do poznání, že dokud nepoznáme své nitro, žijeme nevědomě jeho energie ve vnějším světě.

Náš vnitřní svět ovlivňuje naše chování, rozhodování a naše volby, a tím vším si tvoříme svou realitu. Více info o kurzu najdete zde:

Komentáře

Nejnovější příspěvky

Jsem vypravěčka a vyprávím příběhy, které mi diktuje sám život. Jsou v nich aspekty jak vnější - viditelné, tak i ty skryté, které jsem se naučila vnímat. Píšu o tom, co jsem na vlastní kůži prožila - syndrom nechtěného a odmítnutého dítěte versus vztahy a sexualita, včetně stínů a démonů, které mne mým životem provázeli. Své poznání dávám do příběhů s nadějí a vírou, že jednou třeba pomohou někomu jinému. Můj příběh najdete zde>>

E-book 500 odstínů temnoty

jako nahrávku v MP3 formátu namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače,

kde se též před časem vysílal. 

You have Successfully Subscribed!

Share This