Prodejní stránka Balíček produktů

Vytvořila jsem pro vás balíček, který ušetří váš čas i peníze. Objednáte vše naraz a získáte úsporu 151,- Kč.  

Jedná se o knihy Vědomé psaní, Tantra, léčivá cesta k vlastní podstatě, Byla jsem profi domina a říkali mi Čarodějka a Prozradím ti, jak se chci pomilovat, aneb Tajemství návratu Bohyně.

Balíček neobsahuje bonusy zdarma, které jsou součástí eknihy Prozradím ti, jak se chci pomilovat… zato jeho zakoupením ušetříte celkem 151,- Kč. 

Vědomé psaní

Na první pohled velmi jednoduchá technika, díky které se však můžete sami sobě stát terapeutem a začít vědomě pracovat na změně vašich programů a nastavení. Převedením vlastních myšlenek na papír se z nich totiž stává něco hmotného, a s tím se už dá pracovat. V úvodu je můj příběh o tom jak, a proč jsem vlastně začala psát a kam až mne to dovedlo.

Cena při samostatné koupi: 54,- Kč

Tantra, moje léčivá cesta k vlastní podstatě

V tomto menším e-booku popisuji, jak probíhají semináře Tantrického výcviku. Jedná se o autentické příběhy ve kterých vyprávím, co jsem na těchto seminářích prožila, jaká hluboká traumata jsem si  zde zpracovala (a nejen já), a kam až mne Tantra zavedla.

Cena při samostatné koupi: 108,- Kč

Byla jsem profi domina a říkali mi Čarodějka

A protože jsem stále cítila, že stíny v podobě části mého života chtěly ven, pustila jsem je na světlo světa v podobě další e-knihy Byla jsem profi Domina a říkali mi Čarodějka.

Opět se jedná o mé autentické příběhy ze světa, kam nemáte šanci jen tak nahlédnout. Tato e-kniha nastavuje čtenáři dokonalé zrcadlo, při tom však nikoho nesoudí, ani nehodnotí. Její síla je ukrytá v příbězích, které s každým pracují jinak a v každém vyvolávají zcela jiné emoce či obrazy, se kterými pak dále můžete pracovat.

Cena e-knihy při samostatné koupi je 190,- Kč

Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně

Všechny předchozí kroky, které popisuji a kterými jsem prošla i já sama, ve mně uvolnily další vrstvy mého nevědomí a pustily ke vzpomínkám, které jsem popsala v e-knize Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně. Přeji vám, aby se  díky tomuto příběhu i ve vás otevřely hlubší části vašeho nevědomí, které vám doposud byly skryty.

Cena e-knihy při samostatné koupi: 350,- Kč

Celková cena Balíčku je tedy 550,- Kč. Jeho zakoupením ušetříte celkem 151,- Kč

Tento Balíček produktů obdržíte v elektronickém formátu PDF na svůj email

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eKnihu na fyzickou osobu nepodnikatele.

Share This