Aktivní imaginace Rozsviť své světlo

Tato imaginace má svůj vlastní příběh. Vznikla na základě mých mystických prožitků ze dvou nocí, které jsem strávila sama pod širákem, na Červené hoře v Jeseníkách.

Ta hora je ve výšce 1313 m.n.m. Byla jsem tam v roce 2013, dvě noci po návratu z Prahy, což bylo mé 13 stěhování. Těch třináctek bylo příliš na to, aby to byla jen „obyčejná náhoda“. O něco později jsem zjistila, že 13 je mystické číslo.

Jak to celé bylo popisuji ve své autobiografii „Všechny odstíny temnoty aneb příběh o návratu do světla“.

Silně magickou esenci, které se mi tam dostalo a díky které se započala má transformace, jsem pro vás zpracovala do této aktivní imaginace. ♥

Co to vlastně je aktivní imaginace?

Je to vytvoření  prostoru, díky kterému můžete překročit hranice a relativizovat prostor a čas. Což vám umožní prožít možnosti, které už nebo ještě nemáte.

Jde o účinný nástroj urychlující transformaci.

Pokud máte problémy s imaginací, nic se neděje. Energie a informace které jsou do ní vložené na vás budou působit i bez vnitřních obrazů. Společně s překrásnou hudbou v pozadí se spojí přímo s vaší duší.

Kdo vám aktivní imaginaci Rozsviť své světlo přináší?

Jmenuji se Dagmar Baránková

Jsem vypravěčka a vyprávím příběhy, které mi diktuje sám život. Jsou v nich aspekty jak vnější – viditelné, tak i ty skryté, které jsem se naučila vnímat. Píšu o tom, co jsem na vlastní kůži prožila – syndrom nechtěného a odmítnutého dítěte versus vztahy a sexualita, včetně stínů a démonů, kteří mne mým životem provázeli.

Jsem také průvodkyně vědomou sexualitou. Jejími temnými údolími, i nebeskými výšinami.

Pokud se tedy stejně, jako já kdysi, cítíte:

 • Zcela uvězněni pod tíhou problémů, se kterými si nevíte rady
 • Nevidíte jejich řešení
 • Máte pocit, že uvnitř vás je prázdnota
 • Chybí vám radost ze života, případně jeho smysl

Pak je možné, že je tato Imaginace určena právě vám a věřím, že v ní najdete to, co jsem díky ní našla i já:

 

 • Uvědomíte si, že tíhu problémů mnohdy na svých bedrech nesete zbytečně.
 • Dojde vám, že když se na problémy podíváte z jiného úhlu, vše hned vypadá jinak, což vám umožní nalézt řešení, které jste doposud neviděli.
 • Pochopíte, jak bohatý a plný může být váš vnitřní svět, stačí se mu otevřít.
 • Díky tomuto poznání objevíte inteligentní energie, které vás neustále doprovází.
 • A možná i vy, stejně jako já, je začnete nazývat Bohyněmi.
 • Tyto velmi mocné energie, vás už nikdy neopustí, pokud vy sami na ně nezapomenete.
 • Budou vás stále doprovázet, posilovat a naplňovat svou silou světla a lásky.
 • Od základů vám změní život, pokud si to dovolíte.
 • Imaginaci „Rozsviť své světlo“ jsem pro vás upravila a nahrála tak, aby jste si ji mohli pouštět kdykoli se budete cítit přetížení, plní starostí a nebo naopak prázdní a nenaplnění.  Jde o intenzivní pomoc, kterou si můžete dopřát kdykoli pocítíte potřebu.
 • Protože jsem na vlastní kůži poznala účinky a obrovský dopad energií, kterým jsem se otevřela, pochopila jsem jejich nesmírnou sílu. Uvědomila jsem si, jak se mi od chvíle, kdy jsem to udělala, začal zásadním způsobem měnit život, což má nevyčíslitelnou hodnotu. Ale nakonec jsem se rozhodla ocenit ji na 480,- Kč. Vy ji však v tuto chvíli koupíte za polovinu její hodnoty, tedy za 240,- Kč.
 • Do imaginace jsem dala maximum energie lásky, kterou jsem sama  získala. A také energii poznání, ke kterému jsem se dopracovala skrze uzdravení svých traumat. A toto vám nyní skrze své myšlenky, slova a hlas předávám.
 • Nahrávku si můžete přehrát přes odkaz na youtube.
Chcete-li se nechat hýčkat imaginací „Rozsviť své světlo“, klikněte zde na tlačítko Objednat imaginaci a vyplňte objednací list, který naleznete na další stránce.

Ihned po zaplacení vám do vaší emailové schránky dorazí email s odkazem, na kterém si ji můžete kdykoliv poslechnout.

Váš zážitek umocní překrásná hudba v pozadí. Autorská práva na ní jsem zakoupila od: Karolina Beyond a Tomáš Prokopič   www.plynuti.cz

Aby si ji mohlo pořídit co nejvíce lidí, imaginaci jsem zlevnila o polovinu, takže nyní si ji můžete pořídit za 240,-Kč ♥

Co o aktivní imaginaci „Rozsviť své světlo“ řekli jiní?

„Nádherná imaginácia. Upokojujúci hlas a absolútne božská hudba vás pomaly privedú do prostredia vo vašich predstavách, ktoré máte radi. Premietne sa to aj do vašich pocitov a uvoľníte sa. Vďaka skvelému vedieniu Dagmar zhodíte vaše problémy, zastavíte sa a vrátite sa k svojmu stredu. V druhej polovici imaginácie vás prekvapí veľmi milá scéna, ktorá vás energeticky znova nabije svojou krásou, láskou aj nadprirodzenosťou. Na záver sa plynule vrátite späť do reality – v harmónii a silnejší. Užite si to. Je to nádhera!“
Veronika Šimko

Zakladatelka Červeného stanu-online, www.veronikasimko.sk

Milovaná Dagmar, děkuji Ti z celého srdce za tuto překrásnou imaginaci, která dokáže každého člověka propojit s láskyplným světlem bytí života na Zemi. Miluji imaginace a tato je prostě Božská. Děkuji za krásný zážitek, který si mi zprostředkovala i skrze hudbu, která tvá slova nádherně podporuje. Skrze ni jsem se opět dotkla NEBE. S láskou a přáním všeho dobrého.
Taraka Solei

www.taraka.cz, www.cestypoznanizivota.cz

Pro mě jedna z nejlepších imaginací, co jsem měla možnost projít. Skvěle propojená hudba s hlasem, velmi příjemné. Nepopsatelný pocit v těle i srdci zůstává dál. Silný zážitek. Dostala jsem se pod vrchol vyhaslé sopky El Altar (v indiánském názvu všemohoucí hora) v Jižní Americe, kde jsem zažila před deseti lety podobné pocity lehkosti, spojení, nadhledu a vnitřního klidu. Pohled do úchvatného obřího pohoří, kde si připadáte naprosto malí a nepodstatní, unešení tou krásou mimo civilizaci, ve výšce 4 400 m, kde si vás k ránu přijdou prohlédnout vlci… Dáši, moc děkuji za Tvoji imaginaci, která mě dostala zpět do těch překrásných míst a posílila mé vnitřní spojení. Viki
Viktoria Demartini

Objevování vlastní jedinečnosti a vnitřní krásy, http://viktoria-demartini.cz/

Dáši, s nedočkavostí jsem si pustila Tvoji nahrávku imaginace. Zajímalo mě, jak na mě bude působit. Do té doby jsem totiž znala pouze meditace. Musím Ti říct, že jsem byla velmi mile překvapena, jak rychle mě Tvá slova umocněna kouzelnou hudbou vtáhla do děje. Nejenom, že jsem skutečně cítila ten batoh na zádech, ale já jsem cítila i oblíbené pohorky na svých nohou, ve kterých chodím ráda na tůry. Kvantová fyzika nám říká, že tělo nedokáže rozpoznat, zda skutečně jdeme nebo jen v naší mysli. Dokáže zapojit příslušné svaly a my tak máme skutečně pocity, že jsme tu cestu šli. A tak jsem se na konci imaginace cítila. S krásnými pocity uvolnění, naplněna energií čistého světla a všeobjímací láskou. S touhou „něco“ udělat.
Je to pár dní, co jsem si nahrávku poslechla a kdykoli zklidním svoji mysl, vrátím se v myšlenkách do Tvého příběhu. Pokaždé do jiného bodu, podle nálady. Děkuji Ti za možnost stát se součástí tohoto příběhu. S pokorou a láskou.
Rosana Michálková

"Osobní bankéř"

Share This