Dagmar Baránková

500 odstínů temnoty, aneb stíny a démoni vztahů a sexuality

  • Knihy o Odstínech šedi jsou dnes velmi moderní, ale znáte  odvrácenou tvář této problematiky?

  • Zajímá vás pohled ženy, která se stínové sexuality dotýkala v reálu?

  • Chcete vědět k jakému poznání ji tento tak lákavý svět přivedl?

Ebook zdarma si stáhlo

Názory čtenářů, kteří četli e-book

Již delší dobu pravidelně čtu články Dagmar Baránkové. Začal jsem hned jejími prvními články o pouti a přespání pod Červenou horou. Postupně jsem je začal přebírat a publikovat i na svém webu Jan Bím. Velký zlom nastal článkem Jak milovat svého démona. V tomto textu se Dáše poprvé podařilo prolomit jakousi blánu a do článku dostat něco, co začalo přitahovat hodně čtenářů. Dotkla se něčeho v naší kolektivní duši. Z jejích dalších textů je to cítit stále více. Za svůj náročný život, se ponořila do hlubokých bolavých míst lidské psychiky a na sobě samé prožila zázrak přijmutí a posléze i integrování svých (a našich společných) temných stránek duše. V době, která právě začíná, budou zkušenosti lidí, kteří si něčím takovým prošli na vlastní kůži, nesmírně cenné. Jdou mnohem dále, než jsou schopni nahlédnout psychologové a lékaři. Ti obvykle znají tyto prožitky jen zvenčí u svých pacientů. Dáša je má prožité. Smekám klobouk před její odvahou přijmout temné stránky duše a ještě to veřejně ukázat. Jsem přesvědčen, že tím otevírá cestu k našemu společnému léčení bolavé společné duše lidstva. Přeji ji hodně síly a odvahy k pokračování v této činnosti a těším se na další články a ebooky.

Jan František Bím

Life koučink prostřednictvím doprovázené pouti, zpracování osobního příběhu, semináře, výuka meditací

Musím říci, že mě Tvoje vyprávění velice těšilo. Je to moc pěkně napsané. I když popisuješ temnotu, skryté síly a energii, kterou všichni v sobě máme, je to popsané s velkou dávkou inteligence a nadhledu. Pochopitelně se za slovy skrývá skutečné drama života, trvající, jak popisuješ, desetiletí. Já bych ještě dodala, že z Tvého vyprávění o síle temnoty v člověku je nádherně cítit nejen síla dramatu Tvého života, ale i obrovská síla, která člověka pozvedne k tomu, aby vše překonal a dostal se z marastu. Tato božská síla je lidské bytosti daná a je jen na člověku, kdy a jak ji uchopí pro svůj vzlet. Je to vždy, když je člověk naprosto na dně. Kdy balancuje na ostré hraně být nebo nebýt. Kdy už nemá kam ustoupit. Ne nadarmo se říká, že každý má v životě takové problémy, které dokáže zvládnout. Pokud má trápení víc, než může unést, Pánbůh si ho vezme k sobě, aby ho ochránil. Temnota člověka tlačí k jedinému a to NEBÝT ( jakkoli). V ten moment se někde uvnitř vzedme síla, naprosto nejsilnější, a člověk neudělá to, co ho temnota nutí udělat. Neudělá NIC a to nic má takovou sílu, že přežije. Stane se součástí božské síly a ta ho zvedne. Žije se to ovšem podstatně tvrději, než se to dá napsat. To, že jsi vystoupila se svým představením se v „netradičním vydělávání“ mě nijak neuráží a nepobuřuje. Je to dobře napsané. Sex je nejsilnější síla, kterou bytosti mají. Je hybatelem a smyslem všeho. A je dobře, že popisuješ i konečnou polohu této síly. Ukazuje konce a je varováním. Tvé eBooky hned doporučím svým známým a dceři. Proč? Protože je mám ráda a síla, kterou dodává je potřebná všem. Díky za ně.

Zuzana Ledvinová Richterová

Moc děkuji autorce za zajímavé ebooky, přečetla jsem je jedním dechem. Sama mám za sebou práci se stínovým já a z  ebooků je cítit velká zkušenost autorky s tímto tématem. Je zde krásně a jednoduše popsané, jak přes vyléčení našich bolavých částí můžeme dojít k našim vnitřním darům. Ebooky bych doporučila všem, kteří chtějí vyléčit své strachy, bolesti a stínové části aby se mohli přiblížit své pravé podstatě a ve svém životě se posunout dál. Přeji ať se daří!

Lucie Švecová

Cesta k harmonickému životu

Jak už podnadpis napovídá, dozvíte se z ebooku, co je to stínová sexualita a jak se projevuje. A také, proč jsou  dnes tak moderní knihy o Odstínech šedi. A na závěr vám povyprávím, kam až lze dojít, když má člověk svou sexualitu těžce zraněnou a plnou stínů.

  • Ebook 500 odstínů temnoty má volné pokračovaní. Je jím návod 6 kroků jak zatočit se strachy a démony.

Share This