PROZRADÍM  TI,  JAK  SE  CHCI  (PO)MILOVAT

 

 

Tajemství návratu Bohyně

V případě, že vás zajímají:

Příběhy z dávné minulosti.

Příběhy, které mají tak zajímavý děj, že vás vtáhne a nepustí, dokud jej celý nepřečtete

A také, pokud máte rádi archetypální příběhy, tedy příběhy, které se dotýkají nevědomí každého z nás. Ze kterých získáte dojem, že něco podobného jste někdy prožívali i vy?

Pak je tato kniha pro určena vám.

Mohu ji doporučit i tomu,

koho láká tajemství života kněžek v Atlantidě a způsoby jejich výuky pro službu Bohyni.

Jak a proč se stalo, že celý tento systém nakonec zkončil.

Co se následně dělo poté a jaký to vše mělo dopad na náš současný život.

Kniha osloví i toho z vás, koho

zajímá energie Bohyně a tajemství jejího návratu.

Jak se tato energie projevuje a v jaké podobě se začala vracet na tento svět

Zaujme každého, kdo hledá hlubší poznání

A hlavně toho, koho zajímají informace o podstatě naší sexuality, které jsme dávno zapomněli.

Jsem přesvědčena, že kniha nenechá chladným nikoho, kdo se zajímá o  Tantru a hlavně Vědomé milování. Obě vychází z pradávného učení, a Vědomé milování je upravené tak, aby odpovídalo Novému nastavení v 21.století…

Je to Učení, jehož praktikování má potenciál měnit životy lidí tak, aby mohli začít žít své Nebe na Zemi.

V BONUSECH najdete:
1. Princip a techniky, jak se milovat jinak, vědomě.
2. Jednoduchý postup, jak se stát celistvou a sebe-vědomou bytostí.
3. Pro někoho známé základní čakry, pro mnohé neznámé Transpersonální čakry, důležité pro náš další duchovní rozvoj. 

Dagmar Baránková – autorka

Jsem vypravěč a vyprávím příběhy, které žiji. A také jsem poutník a putuji po cestách života. Prozkoumala jsem stíny své duše a jejich přijetí mne vede víc a více ke světlu. To světlo mi umožnilo nahlédnout do dávné minulosti, kde jsem objevila „nekonečný příběh“ o velké lásce a nenávisti, jehož důsledky žijeme dodnes, včetně poznání co je třeba začít dělat tady a teď, abychom si začali tvořit lepší budoucnost. 

Ukázka z knihy

Co o knize řekla Elli Staníková ze Svobodného vysílače?

Přínos knihy pro vás

Smyslem mé eKnihy je ukázat vám život z jiného úhlu pohledu. Jak lze v dávné minulosti najít příčiny, jejichž důsledky žijeme dodnes. Jak se z určité události během věků stane archetypální záležitost, která se na hlubokých úrovních dotýká duše většiny z nás. Současně s příběhem dávám návod, jak lze vše, co jsme kdysi prožili, a co opakujeme tady a teď zpracovat a rozpustit. Čímž se stáváme čím dál více vědomými. Technika Vědomého milování je totiž dle mého názoru nástroj, který nás společně s partnerem může vynést až ke hvězdám. 

Neobvyklý a poněkud neuvěřitelný příběh, který se musí číst srdcem a ne rozumem… „Podvědomě tušíme, že nějak tak to je, ale teprve když ho přečteme, ukáže se nám celý obraz toho, co bylo doposud skryté v pozadí, v našem nevědomí. Jeho přijetím pak můžeme všechno to zjevené začít žít. měnit.“

Stanete se sebe-vědomým Tvůrcem vlastního života a přestanete být tím, kdo je ve vleku událostí.

Pokud jste singl, přitáhnete si do života partnera, který bude stejně sebe-vědomý a už si nebudete muset zrcadlit svá nezpracovaná traumata.

Jste-li ve vztahu, zjistíte, že nejlepší způsob, jak změnit partnera, je změnit sebe sama.

Naučíte se zcela nový a naprosto odlišný způsob sexu, díky kterému pochopíte, co je to skutečné milování..

A možná mnohem víc, podle toho, jak jste ve svém poznání daleko…

Původní cena e-knihy: 437,- Kč nebo 17,- Euro

Nová cena: 350,- Kč  nebo  14,- Euro

Co s knihou získáte navíc?

 

Součástí e-knihy jsou tyto 3 bonusy:

Bonus č.1

Princip a technika vědomého milování. Stručné shrnutí postupu a cvičení.

Hodnota Bonusu je 120,- Kč a vy jej ode mne máte ZDARMA

Bonus č. 2

7 kroků k vlastní celistvosti a sebe-vědomí. Jednoduchý postup, jak nalézt a spojit vnitřní ženu a muže.

Hodnota Bonusu je 110,- Kč a vy jej ode mne máte ZDARMA

Bonus č. 3

Základní a další nové, Transpersonální čakry. Jejich popis a význam pro lidstvo v 21.století.

Hodnota Bonusu je 100,- Kč a vy jej ode mne máte ZDARMA

Původní cena e-knihy: 437,- Kč nebo 17,- Euro

Nová cena: 350,- Kč  nebo  14,- Euro

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

    

Vím, že tuto knihu, včetně bonusů, obdržím elektronickém formátu PDF na svůj e-mail

 

Sdělení autorky: „Každých 10% ze zisku daruji na charitu.“

Řekli o knize

Tak Dagmar, abys tedy dlouho nečekala… Přečetla jsem to jedním dechem… nemám sice navařeno, venku začalo sněžit, Žofie začala hárat a já krvácet. ? Tak se nám to pěkně sešlo ?…A musím tedy říci, že WOW, že jsem nic takového nikdy nečetla, ale každé slovo se mnou rezonovalo, jako bych tam byla taky přítomná… i když vše je možné. ? Opravdu je to posunutí hranic a je již čas na to, aby se takovéto informace dostávaly mezi lidi a hlavně aby to lidé žili a nacházeli v sobě tuto Božskou sílu a partnery, se kterými toto budou prožívat. Já osobně toto popsané v sobě cítím a právě proto odmítám vše nižší než takové, jaké to má opravdu být … Takže ti gratuluji k takovému prozření a božské inspiraci… jsi tam, kde máš být a děláš to přesně tak, jak to máš dělat. ?
Renata Reindlová

www.informaceodjinud.estranky.cz

Již delší dobu jsem náruživým čtenářem textů Dáši Baránkové. Čtu je již několik let. Sleduji, jak se Dáša dostává do stále větší hloubky uvědomění a jak se vylepšuje její schopnost popisovat věci a děje, které jsou za hranou běžně vnímaných rovin života. Na její nový ebook jsem se tedy těšil. Když konečně dorazil, tak jsem se do něj s radostí začetl. V první chvíli mi jeho děj připadal dost „ezoterický“. Já osobně nemám regrese do dávných životů moc rád, protože často odvádějí od situací, které žijeme teď. Proto ve mně první stránky vzbudily mírnou nevoli. Při dalším čtení jsem se ale uklidnil. Dáša nesděluje svoje „vzpomínky na věci dávno minulé“ protože by chtěla „ukazovat svoji duchovní velikost“ nebo „psát o něčem zajímavém“, ale protože nás chce podpořit v práci na našem současném životě a v naší cestě za hlubokým prožíváním lásky k sobě samému, ke svému partnerovi / partnerce a k Bohyni a Bohu. Jsem přesvědčen, že praktikování návodů v bonusových publikacích vám přinese do života hlubší prožívání partnerského vztahu, hlubší poznání a přijetí sama sebe a možná i hlubší propojení s Božstvím v obou jeho podobách. To vám nejen přinese klidnější a plnější přítomnost, ale i bohatší a láskou naplněnou budoucnost.
Jan František Bím

www.janbim.cz

Když mě Dáša požádala o názor na obal e-booku a ukázala navržený obrázek = fraktál, říkala jsem si, jestli lidi (a obzvláště pánové) pochopí, o čem kniha je. Když jsem si ji sama přečetla, bylo mi jasné, že nic jiného se nehodí k jejímu příběhu, který má hloubku a čte se jedním dechem. Při grafické úpravě e-booku na mě jednotlivé fraktály doslova volaly, kde mají být použité. Všechno do sebe krásně harmonicky zapadlo, jako by to tak bylo odjakživa… Tím jsem chtěla říci, že psaný text je stejně úžasně „všeobsahující“ jako vyobrazené fraktály. Kdo si e-book přečte, určitě pochopí, o čem mluvím.
Martina Koláčková

www.martinakolackova.cz

Dagmar Baránková, autorka knihy „Prozradím ti, jak se chci (po)milovat“, si před dvaceti lety začala vzpomínat na svůj život v Atlantidě. Téma Atlantidy nás dvě před 10 lety svedlo dohromady. A jsem za to ráda. Hlavní téma knihy je představení techniky vědomého milování, jako cesty k sobě, vědomému životu a návratu skutečné lásky mezi mužem a ženou. Autorka popisuje výlet do dávné minulosti, který osvětlí tajemství návratu Bohyně. Dává praktický návod, jak na vědomé milování. Popisuje rozdíly mezi normálním sexem a vědomým milováním, a také přínosy vědomého milování. Krátce se věnuje tématu sexuality a dětí. Dále popisuje 7 kroků k vlastní celistvosti a sebevědomí a informace o 7 základních a nových, transpersonálních čakrách. Vědomé milování je jeden ze způsobů, jak se z nevědomého způsobu života, prožívaného skrze ego, dostat do těla, srdce a následně se stát vědomým tvůrcem vlastního života. Vědomé milování je jemná a přitom velmi silná energie, kterou je třeba integrovat do svých životů, jako protipól a vyvážení energie mužského Boha. Nejvíce mě oslovil popis minulého života v chrámu v Atlantidě, kde byla Dagmar odmala vychovávaná jako kněžka Bohyně. Popisuje cvičení s energií kundalini, práci se svou představivostí, uvolňování vnitřních orgánů pomocí mysli, přípravu na milování s mužem a vlastní zážitek božského spojení s mužem. Měla jsem slzy v očích, když autorka popisuje lásku a vášeň, která se dostaví v momentě, kdy se dva lidé spojí na všech možných úrovních. Dagmar v knize také otevírá temnou stránku sexuality a nebojí se otevřeně mluvit o svých stínech. To u nás ještě moc lidí neumí. „Bohužel ve společnosti se zatím čím dál více šíří texty o odstínech šedi, které jsou v podstatě novodobou červenou knihovnou. Brnkají na vaše vnitřní nezpracované stíny a strachy… Lidé kloužou po povrchu, jen aby se nemuseli podívat do hloubky, protože co kdyby tam objevili něco, co se jim nelíbí? Něco, za co se stydí, nač nejsou pyšní? A nedej bože, aby to zjistil jejich současný partner, či partnerka, případně někdo úplně jiný, cizí. Nosí své masky, za kterými skrývají svou skutečnou tvář a lžou druhým a hlavně sobě samým.“ Kniha „Prozradím ti, jak se chci (po)milovat“ může být výborným dárkem vašim blízkým k letošním Vánocům. Může být pro ženu návodem, jak se připravit na vědomé milování s mužem. Jak se skrze milování spojit s božstvím. Aby znovu mohl nastat Tanec Bohů.
Ivan Válová

www.atlantskaskola.cz

Právě jsem dočetla eknihu, nejsem schopna moc uvažovat, jen mám oči plné slz a jsem zcela vnitřně pohlcená v tom, co vím, že potřebuji zvládnout, žít… Nevím, co to udělá s mým mužem, nevím, jak s ním mluvit, ale vím, že to přijde a vím, že i on si vzpomene. Budu trpělivá… potřebuji vše nechat teď působit a dosednout, dávám všemu volný průběh, už teď cítím, že jsem v laskavém objetí bytostí, které mi pomohou. Těším se. Přeji ti dobrou noc a moc ti děkuji za takový poklad. 

Blanka Reslová

Share This