Online kurz Acea Loving Mind

Acea Loving Mind je výraz pro Božskou milující mysl.

Vše, co ke spokojenému životu v lásce potřebujeme, máme v sobě. Ale díky všem zraněním, které jsme během času nedokázali zpracovat, jsou tyto naše DOKONALOSTI a naše DARY překryty závoji nevědomí.

Kurz Acea Loving Mind vám pomocí meditací a skutečných příběhů ze života pomůže tyto závoje odstranit.

Oddíl I. Vnitřní svět

odhaluje skryté energie našiho vnitřního světa a pomocí představ a obrazů vám dá nástroje, jak s těmito energiemi pracovat.

Pro koho je kurz vhodný?

Na tuto otázku jsou jednoduché odpovědi.

  • pro každého, kdo není spokojen se svým životem
  • pro každého, kdo hledá způsoby, jak svůj život změnit
  • pro každého, kdo je odhodlán změnit svůj život

Co díky absolvování kurzu získáte?

Neslibuji zázraky i když vím, že pokud k sobě budete skutečně poctiví, zázraky se vám mohou začít dít. Vy sami je začnete dělat, protože z vás začne vyvěrat vaše skutečná podstata, která bude chtít být žita.

  • objevíte svůj vnitřní svět
  • poznáte jeho zákonitosti
  • pochopíte, jak s nimi pracovat
  • objevíte své dary a poslání
  • odstraníte to, co vám brání žít spokojený, naplněný a smysluplný život.
Jmenuji se Dagmar Baránková a píšu příběhy o psychospirituální proměně. Také jsem průvodkyně na této cestě proměny, kterou jsem si prošla já sama. Všechno své poznání, které jsem si velmi tvrdě odpracovala, nyní předávám každému, kdo ho potřebuje a je ochoten naslouchat.

Co za tuto cenu získáte?

1.  Šest meditací v celkovém čase 1,5 hod.

2.  ZDARMA bonus meditace Lavina lásky, která samostatně stojí 320 ,- Kč

3.  ZDARMA bonus v podobě ebooku 6 kroků jak zatočit se strachy a démony  v ceně 200,- Kč

4.  ZDARMA bonus o sedmi čakrách, plus tři nové, které byly nedávno objeveny v ceně 100,- Kč

5. ZDARMA  bonus přehled ženských a mužských vlastností v jejich plusové a mínusové podobě, které vám pomohou rozpoznat a dále rozvíjet ty pravé vlastnosti obyvatel vašeho nově objeveného Vnitřního světa v ceně 50,- Kč

6. ZDARMA bonus 7 kroků k vlastní celistvosti v ceně 110,- Kč

100% garance vrácení peněz

 

Nabízím 100% garanci spokojenosti. To znamená, že pokud s meditací nebudete spokojeni a napíšete mi do 14 dnů, já vám bez řečí vrátím peníze.

100% garance vrácení peněz

 

Nabízím 100% garanci spokojenosti. To znamená, že pokud s meditací nebudete spokojeni a napíšete mi do 14 dnů, já vám bez řečí vrátím peníze.

Chcete-li objevit svůj vnitřní svět a začít ho měnit tak, aby se změnil váš svět vnější, klikněte zde na tlačítko Objednat kurz a vyplňte objednací list, který naleznete na další stránce. Ihned po zaplacení vám celý kurz dorazí do vaší emailové schránky.
Kurz bude mít celkem 4 oddíly, kteté v současné době připravuji. Každý oddíl bude mít návaznost na ten další, protože půjde do větší hloubky našich energetických těl. A současně se bude zabývat jinými ústředními tématy lidské osobnosti. Tento první oddíl je něco jako přípravka, kdy mnozí poprvé nahlédnou do svého vnitřního světa.
Share This