Klub – Acea Loving Mind – božská milující mysl

Žijeme v 21.století a vše se mění, celé paradigma se mění podobně, jako když lidstvo zjistilo, že země není placatá. Abychom tyto velmi rychlé a náročné změny zvládli, musíme se změnit především my sami.

Acea Loving Mind je koncept, který ke mně přicházel postupně tak, jak jsem se měnila já. Nyní vám jej nabízím v podobě meditací, online kurzu a klubu.

Jmenuji se Dagmar Baránková a je mi 60 let. Celý život jsem hledala odpovědi na otázky, proč jsem nechtěné dítě, proč jsem byla znásilněná, zneužívaná, proč se mi děly všechny ty hrůzy, z nichž každá sama o sobě by stačila na to, abych minimálně skončila v blázinci. Vždy jsem našla kousek odpovědi, která mne posunula dál a udržela mou mysl relativně zdravou.

Tuto cestu hledání jsem nakonec přetavila do konceptu Acea Loving Mind, který vám nyní předkládám. Najdete zde autentické příběhy mé i lidí, které jsem na své cestě životem potkala, dále meditace na objevování vlastního skrytého světa, základní informace o energetickém systému člověka a Proroctví o transformaci světa.

Share This