Nahrávka e-knihy Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně

Nahrávka je v MP3 formátu a trvá dvě hodiny a patnáct minut.

Nahrávku e-knihy Prozradím ti, jak se chci (po)milovat profesionálně namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače. Stejně, jako e-book zdarma 500 odstínů temnoty.

Prozatím je bez Bonusů, tudíž je o něco levnější, než e-kniha.

 

Její cena je 290,- Kč, nebo 11,- Euro

Co koupí produktu získáte?

Smyslem mé eKnihy je ukázat vám, jak se dá vystoupit z bludného kruhu, do kterého jsme se dostali v oblasti vztahů a sexuality. A nejen tam. Jak začít žít vědomý a spokojený život, který rezonuje s nejnovějšími poznatky i pradávnou moudrostí.

Neobvyklý a poněkud neuvěřitelný příběh, který se musí vnímat srdcem a ne rozumem… „Podvědomě tušíme, že nějak tak to je, ale teprve když ho slyšíme, ukáže se nám celý obraz toho, co bylo doposud skryté v pozadí, v našem nevědomí. Jeho přijetím pak můžeme všechno to zjevené začít měnit.“

Ukázka z e-knihy

Ano, chci si objednat nahrávku e-knihy Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně

 

 

v ceně 290,- Kč nebo 11,- Euro

 

 

Vím, že tuto nahrávku obdržím v MP3 formátu na svůj e-mail.

Názory těch, co již četli e-knihu

Tak Dagmar, abys tedy dlouho nečekala… Přečetla jsem to jedním dechem… nemám sice navařeno, venku začalo sněžit, Žofie začala hárat a já krvácet. ? Tak se nám to pěkně sešlo ?…A musím tedy říci, že WOW, že jsem nic takového nikdy nečetla, ale každé slovo se mnou rezonovalo, jako bych tam byla taky přítomná… i když vše je možné. ? Opravdu je to posunutí hranic a je již čas na to, aby se takovéto informace dostávaly mezi lidi a hlavně aby to lidé žili a nacházeli v sobě tuto Božskou sílu a partnery, se kterými toto budou prožívat. Já osobně toto popsané v sobě cítím a právě proto odmítám vše nižší než takové, jaké to má opravdu být … Takže ti gratuluji k takovému prozření a božské inspiraci… jsi tam, kde máš být a děláš to přesně tak, jak to máš dělat.

Renata Reindlová

www.informaceodjinud.estranky.cz

Již delší dobu jsem náruživým čtenářem textů Dáši Baránkové. Čtu je již několik let. Sleduji, jak se Dáša dostává do stále větší hloubky uvědomění a jak se vylepšuje její schopnost popisovat věci a děje, které jsou za hranou běžně vnímaných rovin života. Na její nový ebook jsem se tedy těšil. Když konečně dorazil, tak jsem se do něj s radostí začetl. V první chvíli mi jeho děj připadal dost „ezoterický“. Já osobně nemám regrese do dávných životů moc rád, protože často odvádějí od situací, které žijeme teď. Proto ve mně první stránky vzbudily mírnou nevoli. Při dalším čtení jsem se ale uklidnil. Dáša nesděluje svoje „vzpomínky na věci dávno minulé“ protože by chtěla „ukazovat svoji duchovní velikost“ nebo „psát o něčem zajímavém“, ale protože nás chce podpořit v práci na našem současném životě a v naší cestě za hlubokým prožíváním lásky k sobě samému, ke svému partnerovi / partnerce a k Bohyni a Bohu. Jsem přesvědčen, že praktikování návodů v bonusových publikacích vám přinese do života hlubší prožívání partnerského vztahu, hlubší poznání a přijetí sama sebe a možná i hlubší propojení s Božstvím v obou jeho podobách. To vám nejen přinese klidnější a plnější přítomnost, ale i bohatší a láskou naplněnou budoucnost.

Jan František Bím

průvodce osobním a firemním duchovním růstem, www.janbim.cz

Když mě Dáša požádala o názor na obal e-booku a ukázala navržený obrázek = fraktál, říkala jsem si, jestli lidi (a obzvláště pánové) pochopí, o čem kniha je. Když jsem si ji sama přečetla, bylo mi jasné, že nic jiného se nehodí k jejímu příběhu, který má hloubku a čte se jedním dechem. Při grafické úpravě e-booku na mě jednotlivé fraktály doslova volaly, kde mají být použité. Všechno do sebe krásně harmonicky zapadlo, jako by to tak bylo odjakživa… Tím jsem chtěla říci, že psaný text je stejně úžasně „všeobsahující“ jako vyobrazené fraktály. Kdo si e-book přečte, určitě pochopí, o čem mluvím.

Martina Koláčková

nezávislý personalista, www.martinakolackova.cz

Dagmar Baránková, autorka knihy „Prozradím ti, jak se chci (po)milovat“, si před dvaceti lety začala vzpomínat na svůj život v Atlantidě. Téma Atlantidy nás dvě před 10 lety svedlo dohromady. A jsem za to ráda. Hlavní téma knihy je představení techniky vědomého milování, jako cesty k sobě, vědomému životu a návratu skutečné lásky mezi mužem a ženou. Autorka popisuje výlet do dávné minulosti, který osvětlí tajemství návratu Bohyně. Dává praktický návod, jak na vědomé milování. Popisuje rozdíly mezi normálním sexem a vědomým milováním, a také přínosy vědomého milování. Krátce se věnuje tématu sexuality a dětí. Dále popisuje 7 kroků k vlastní celistvosti a sebevědomí a informace o 7 základních a nových, transpersonálních čakrách. Vědomé milování je jeden ze způsobů, jak se z nevědomého způsobu života, prožívaného skrze ego, dostat do těla, srdce a následně se stát vědomým tvůrcem vlastního života. Vědomé milování je jemná a přitom velmi silná energie, kterou je třeba integrovat do svých životů, jako protipól a vyvážení energie mužského Boha. Nejvíce mě oslovil popis minulého života v chrámu v Atlantidě, kde byla Dagmar odmala vychovávaná jako kněžka Bohyně. Popisuje cvičení s energií kundalini, práci se svou představivostí, uvolňování vnitřních orgánů pomocí mysli, přípravu na milování s mužem a vlastní zážitek božského spojení s mužem. Měla jsem slzy v očích, když autorka popisuje lásku a vášeň, která se dostaví v momentě, kdy se dva lidé spojí na všech možných úrovních. Dagmar v knize také otevírá temnou stránku sexuality a nebojí se otevřeně mluvit o svých stínech. To u nás ještě moc lidí neumí. „Bohužel ve společnosti se zatím čím dál více šíří texty o odstínech šedi, které jsou v podstatě novodobou červenou knihovnou. Brnkají na vaše vnitřní nezpracované stíny a strachy… Lidé kloužou po povrchu, jen aby se nemuseli podívat do hloubky, protože co kdyby tam objevili něco, co se jim nelíbí? Něco, za co se stydí, nač nejsou pyšní? A nedej bože, aby to zjistil jejich současný partner, či partnerka, případně někdo úplně jiný, cizí. Nosí své masky, za kterými skrývají svou skutečnou tvář a lžou druhým a hlavně sobě samým.“ Kniha „Prozradím ti, jak se chci (po)milovat“ může být výborným dárkem vašim blízkým k letošním Vánocům. Může být pro ženu návodem, jak se připravit na vědomé milování s mužem. Jak se skrze milování spojit s božstvím. Aby znovu mohl nastat Tanec Bohů.

Ivan Válová

www.atlantskaskola.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dagmar@dagmar-barankova.cz nebo 

x.caro@seznam.cz

Ráda vám pomohu.

Share This