Ebook 6 kroků jak zatočit se strachy a démony 

(Tisíce let stará technika s novým příběhem)

Trápí vás bolesti těla i duše?

Nefungují léky od odborníků?

Nepomáhají bylinky,  ani nejrůznější mentální techniky?

Máte pocit, že už jste zkusili úplně vše a nevíte jak dál?

Co pro vás mám?

Nabízím vám  jednoduchou techniku šesti kroků, kterou používali Tibeťané už před více jak tisíci lety. A díky které jsem se uzdravila i já.

Je to technika, která nemoc či problém personifikuje v bytost, se kterou můžete komunikovat a dát ji to, co potřebuje. Čímž nad vámi ztratí svou moc.

 

Nevěříte, ale přesto vás to zajímá? Pokračujte tedy ve čtení o  e-booku, který má svůj vlastní příběh.

 

Kdo jsem?

 

Jmenuji se Dagmar Baránková a díky svým psychickým a fyzickým problémům jsem to dopracovala až do invalidní důchodu 2.stupně. Nemohla jsem chodit, nebyla jsem schopna pracovat. Celé noci jsem bolestí nespala. Někdy to bylo tak nesnesitelné, že jsem se tloukla do nohou, abych tu bolest usazenou někde hluboko uvnitř těla, přehlušila. Mnohdy jsem si na chvíli odpočinula jen, když jsem si napustila plnou vanu teplé vody.

Díky mému nastavení a představivosti, se mi z problémů stal skutečný démon, který mne tyranizoval na všech úrovních.

Pomohla mi až technika 6 kroků, která si mne našla ve snu. A další překvapení přišlo, když jsem po delší době objevila knihu, která tuto techniku popisovala tak, jak se mi o ní zdálo a jak jsem ji provedla. Byla stará více jak tisíc let a pocházela z Tibetu!

Technika šesti kroků v reálu

 

Když jsem udělala vše podle pokynů ve snu, stalo se něco neuvěřitelného!

Úlevu jsem ucítila okamžitě!

Bylo to téměř jako zázrak!

Moje tělo opustilo něco, co jsem roky vytrvale odmítala. A tím jsem to nevědomě posilovala.

Od té doby se kvalita mého života začala rapidně zlepšovat.

Dříve jsem pomalu omdlévala bolestí, když jsem ušla více jak kilometr, dnes si troufnu na mnohakilometrovou tůru. Začala jsem se otužovat a dál své zdraví posiluji.

Jsem touto technikou stále tak nadšená, že jsem se rozhodla předat ji každému, kdo ji potřebuje a s kým rezonují má slova. 

Proto jsem pro vás vytvořila ebok 6 kroků jak zatočit se strachy a démony. 

Co vám technika 6 kroků přinese?

Pomůže vám od problémů, se kterými se mnohdy trápíte roky.

Ušetříte peníze i čas za nákup nejrůznějších preparátů a chozením po doktorech.

Pochopíte, že naše problémy jsou především bloky v hlavě a srdci.

Naučíte se skvělou a jednoduchou techniku, kterou pak budete moci použít i na jiné problémy.

Zjistíte, že v jednoduchosti je nejen krása, ale i hluboká pravda života.

Zlepšíte zásadním způsobem kvalitu svého života.

Kolik ebook stojí?

 

Jeho cena je 225,- Kč nebo 9,00 Euro

Je to zanedbatelná částka oproti tomu, co můžete získat. Vždyť zdraví nelze penězi vyčíslit.

Jeho zakoupením nic neriskujete, protože v případě, že s obsahem nebudete spokojeni a napíšete mi, bez řečí vám peníze vrátím.

Součástí ebooku je dárek – jaký, se dozvíte na konci stránky.

Tam také naleznete objednávkový list.

 

Vaše otázky?

 

Je ebook vhodný pro každého? Pokud je člověk pod vlivem antidepresiv, případně má rozjetou psychózu ebook nedoporučuji. Také jej nedoporučuji u pacientů se schizofrenií. Práce se stíny by u takovýchto lidí mělo být pod kontrolou odborníka.

Může mi praktikování techniky šesti kroků nějak ublížit? Nemůže, pokud nejste psychicky nemocní. Podstatou práce je totiž navrácení lásky a přijímání tam, kde dosud byla jen bolest a odmítání. I proto je léčebný efekt téměř okamžitý.

Je technika vhodná i pro děti? Ano. Ale protože ebook je napsán pro dospělé, je na vás, jak dokážete informace upravit a předat dítěti tak, aby je bylo schopno pochopit. Nejsnazší je forma hry.

Máte-li další otázky, napište mi je prosím na dagmar@dagmar-barankova.cz.

Komu ebook nedoporučuji?

 

Nedoporučuji jej psychicky nemocným lidem

Pragmaticky zaměřeným lidem, kteří svou sílu a moc raději dávají do rukou lékařům a tím se stávají ne-mocní.

Lidem, kteří nechtějí nic měnit. A kteří si myslí, že změna vnitřního nastavení je snadná a bezbolestná.

Dárek pro vás

Součástí ebooku je bonus Meditace Lavina lásky, která vás bude posilovat při vaší vnitřní proměně.

Její původní cena je 200,- Kč, ale vy ji máte zcela ZDARMA.

Řekli o obooku

Moc děkuji autorce za zajímavé ebooky (500 odstínů temnoty a 6 kroků… ), přečetla jsem je jedním dechem. Sama mám za sebou práci se stínovým já a z  ebooků je cítit velká zkušenost autorky s tímto tématem. Je zde krásně a jednoduše popsané, jak přes vyléčení našich bolavých částí můžeme dojít k našim vnitřním darům. Ebooky bych doporučila všem, kteří chtějí vyléčit své strachy, bolesti a stínové části aby se mohli přiblížit své pravé podstatě a ve svém životě se posunout dál. Přeji ať se daří!

Lucie Švecová

Cesta k harmonickému životu http://svecova-lucie.cz/

Již delší dobu pravidelně čtu články Dagmar Baránkové. Začal jsem hned jejími prvními články o pouti a přespání pod Červenou horou. Postupně jsem je začal přebírat a publikovat i na svém webu Jan Bím. Velký zlom nastal článkem Jak milovat svého démona. V tomto textu se Dáše poprvé podařilo prolomit jakousi blánu a do článku dostat něco, co začalo přitahovat hodně čtenářů. Dotkla se něčeho v naší kolektivní duši. Z jejích dalších textů je to cítit stále více. Za svůj náročný život, se ponořila do hlubokých bolavých míst lidské psychiky a na sobě samé prožila zázrak přijmutí a posléze i integrování svých (a našich společných) temných stránek duše. V době, která právě začíná, budou zkušenosti lidí, kteří si něčím takovým prošli na vlastní kůži, nesmírně cenné. Jdou mnohem dále, než jsou schopni nahlédnout psychologové a lékaři. Ti obvykle znají tyto prožitky jen zvenčí u svých pacientů. Dáša je má prožité. Smekám klobouk před její odvahou přijmout temné stránky duše a ještě to veřejně ukázat. Jsem přesvědčen, že tím otevírá cestu k našemu společnému léčení bolavé společné duše lidstva. Přeji ji hodně síly a odvahy k pokračování v této činnosti a těším se na další články a 

Jan František Bím

Life kouč https:/janbim.cz

Musím říci, že mě Tvoje vyprávění velice těšilo. Je to moc pěkně napsané. I když popisuješ temnotu, skryté síly a energii, kterou všichni v sobě máme, je to popsané s velkou dávkou inteligence a nadhledu. Pochopitelně se za slovy skrývá skutečné drama života, trvající, jak popisuješ, desetiletí. Já bych ještě dodala, že z Tvého vyprávění o síle temnoty v člověku je nádherně cítit nejen síla dramatu Tvého života, ale i obrovská síla, která člověka pozvedne k tomu, aby vše překonal a dostal se z marastu. Tato božská síla je lidské bytosti daná a je jen na člověku, kdy a jak ji uchopí pro svůj vzlet. Je to vždy, když je člověk naprosto na dně. Kdy balancuje na ostré hraně být nebo nebýt. Kdy už nemá kam ustoupit. Ne nadarmo se říká, že každý má v životě takové problémy, které dokáže zvládnout. Pokud má trápení víc, než může unést, Pánbůh si ho vezme k sobě, aby ho ochránil. Temnota člověka tlačí k jedinému a to NEBÝT ( jakkoli). V ten moment se někde uvnitř vzedme síla, naprosto nejsilnější, a člověk neudělá to, co ho temnota nutí udělat. Neudělá NIC a to nic má takovou sílu, že přežije. Stane se součástí božské síly a ta ho zvedne. Žije se to ovšem podstatně tvrději, než se to dá napsat. To, že jsi vystoupila se svým představením se v „netradičním vydělávání“ mě nijak neuráží a nepobuřuje. Je to dobře napsané. Sex je nejsilnější síla, kterou bytosti mají. Je hybatelem a smyslem všeho. A je dobře, že popisuješ i konečnou polohu této síly. Ukazuje konce a je varováním. Tvé eBooky hned doporučím svým známým a dceři. Proč? Protože je mám ráda a síla, kterou dodává je potřebná všem. Díky za ně.

Zuzana Ledvinová

Kupte si ebook právě teď!

♥Cokoli pro sebe můžete udělat nyní, neodkládejte.

♥Přestaňte se trápit a změňte kvalitu svého života.

♥Nemáte co ztratit, můžete jen získat.

Objednávka v Kč Česko

Objednávka v Eurech Slovensko

Share This