Klub Acea Loving Mind

Proč Klub Acea Loving Mind?

Pro váš lepší přehled jsem do jedno místa shromáždila vše, co jsem doposud vytvořila. Srozumitelně vám chci předat vše, co jsem prožila, pochopila a kam mne to dovedlo.  Najdete zde všechny mé ebooky, eknihy a dále všechny meditace. Navíc přidávám Proroctví  a vhledy J. Redfielda, s nadějí, že stejně jako mně, i vám rozšíří vaše poznání. Je přáním J. Redfielda, aby se jeho myšlenky o transformaci lidstva co nejrychleji rozšířily a pomohly tak  měnit svět.

Ve svých textech vycházím z faktu a poznání, že nejdůležitější bytostí v našem světě je žena – matka. Ta nás devět měsíců nosila ve svém lůně a ta nás porodila. Matka – žena je bohyně, která umožnila, že jsme zde a díky ní se udál zázrak zrození.

V důsledku matriarchátu, náboženského i ekonomického vývoje světa, nese v sobě většina žen ve svém nitru zranění. které předává dál svým dětem.

Svět se uzdraví tehdy, když se žena bude cítit v bezpečí, muž bude vyslyšen a dítě milováno…

 

 Jmenuji se Dagmar Baránková. Píšu příběhy o psychospirituální proměně. Píšu o sobě, o tom, čím jsem prošla a co jsem přežila. Od samého začátku můj život nebyl snadný, ale na druhou stranu mne spoustu věcí naučil a mnohé jsem pochopila. Jsem žena, matka a babička, která své poznání života předává dál tak, jak nejlépe umí.  S nadějí a vírou, že třeba pomůže někomu jinému změnit jeho život.

Co v klubu A.L.M všechno najdete?

Tak, jako online kurz A.L.M. bude mít celkem čtyři oddíly, bude na tom stejně i  klub A.L.M.

I. Oddíl se věnuje objevení Vnitřního světa. Nazvala jsem takto „něco“, co klasická medicína neúplně zahrnuje pod název Psyché a ezoterika pod pojmy jemnohmotná energetická těla.

Je to svět, který má svá jasná pravidla a zákonitosti a který skrze naše chování a rozhodnutí zásadním způsobm ovlivňuje náš svět vnější. Je proto velmi důležité znát tyto zákonitosti a umět s nimi pracovat. Zvolila jsem techniku řízených meditací, díky kterým se můžete potkat se svým vnitřním masérem, erotickou tanečnicí, svou Odvahou, vnitřní ženou a mužem, Pravdou a vnitřním dítětem, které vás přivede k vaší intuici.

Dále zde najdete výtah ze všech devíti vhledů Celestýnského proroctví. Jejich poznání vám pomůže rozšířit pohled jak na minulost, tak na skutečnosti, které dnes už přijímá i současná věda jako poznatky, které lze empiricky prokázat. Přidávám svou úspěšnou eknihu Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, včetně bonusů zdarma – 6 kroků jak zatočit se strachy a démony a 7 čaker plus čakry transpersonální.

II. Oddíl bude navazovat na oddíl první a bude zaměřen na objevení a poznávání mýtické a biblické postavy ženy – Evy. A předesílám – toto poznání je velmi důležité i pro muže. Protože každý muž byl zplozen ženou-matkou, a většina matek v sobě nese zranění ze své generační linie, které předává dál svým dětem. Poznáme její roli a vliv na náš život ani ne tak ve světě dochovnosti religiózní-náboženské, jako ve světě spirituálním – vycházejícím z osobní zkušenosti. Ukážu vám z jiného úhlu pohledu to, jak se z malé holčičky stane dívka, milenka, matka, macecha, babička. A jak její nezvládnuté zranění, které jen převzala od své matky a začne narůstat do dalších zranění všech…mužů, synů, dcer… Přidám svůj příběh Všechny odstíny temnoty a také si přečtete skutečný příběh muže a to, jak mu jeho dětské zranění ovlivnilo život.

II. Oddíl se bude týkat bohyně Lilith, tedy naší sexuality. Začneme sexualitou nejvíce žitou, která je však na úrovni středověku, sklouzneme a podíváme se na sexualitu šedivou – se všemi jejími odstíny, tedy na sexualitu sadomasochistickou a připravíme se na sexualitu posvátnou. Zde budu vycházet ze své praxe profidominy a částečně tantrické masérky. Přidám pokračování svého příběhu Všechny odstíny temnoty a další skutečný příběh muže, se kterým jsem se osobně potkala.

IV. Oddíl se bude týkat bohyně Acea, což je ženský aspekt božského vědomí. Je to vědomí, na které jsem se skrze práci na sobě, skrze všechny své osobní prožitky, ale i vzpomínky na zásadní minulé životy, prostě vše, čím jsem si prošla a co jsem nakonec zpracovala a přijala. Abych vydala osobní svědectví, které se však týká nás všech. Je to svědectví o cestě, která vede k probuzení a poznání, jak funguje svět v Novém paradigmatu 21. století.

Jednotlivé oddíly budu přidávat postupně. Doporučuji vám, zakoupit si je všechny, protože budou na sebe navazovat a postupně zmapuji čtyři energetická těla.

Také Proroctví a vhledy J.Redfielda půjdou do větší a větší hloubky.

Co zakoupením přístupu do klubu A.L.M. získáte?

  • Kompletní obsah online kurzu Vnitřní svět v ceně 870,- Kč
  • Obsah devíti Proroctví J.Redfielda o transformaci lidstva v ceně 120,- Kč
  • Eknihu Prozradím ti, jak se chci (po)milovat v ceně 216,- Kč
  • Telefonickou konzultaci v délce 1 hod. v ceně 600.- Kč
Dávám vám záruku 100% spokojenosti. To znamená, že pokud se vám obsah klubu nebude líbit a napíšete mi do 14 dnů od zaplacení, já vám bez řečí vrátim peníze.
Share This