Prozradím ti další tajemství

 

pokračování příběhu
„Prozradím ti, jak se chci (po)milovat

„Prozradím ti další tajemství“ společně s úspěšnou eknihou  „Prozradím ti, jak se chci (po)milovat“  vytváří jedinečný příběh táhnoucí napříč celými věky a pomyslně uzavírá kruh v poznání, že vše se vším souvisí, mění se a vyvíjí a úplně všichni jsme součástí velkého Vesmírného příběhu.

Počátek vyprávění je v Atlantídě, kde začíná téměř archetypální příběh lásky a smrti hlavní hrdinky.

 V eknize  „Prozradím ti další tajemství“ autorka jako pomyslná archeoložka odkrývá pokračování příběhu skrze osud svůj i osudy dalších účastníků. Ukazuje souvislosti životů vzájemně propojených jednotlivců v jejich příbězích, v nichž se najde mnohý z vás.

Zcela otevřeně také vypráví o svých duševních a duchovních prožitcích, popisuje svůj vnitřní svět, jeho proměnu skrze dění ve světě vnějším. Propojuje myšlenky a události dávné minulosti s myšlenkami a událostmi života současného a na příkladech tak ukazuje, jak se utváří život každého z nás. Jako když tkáme nekonečně rozměrnou tapiserii, kde jednotlivé nitky lidských příběhů na sebe na chvíli navážou, aby vytvořily určitý příběh, který se vzápětí transformuje do příběhu jiného.  

A ta neustálá změna je život sám v celé jeho kráse. 

Autorka Dagmar Baránková

Je vypravěčka a vypráví příběhy, které žije. A také je poutník a putuje po cestách života. Prozkoumala stíny své duše a jejich zpracováváním se stává tím, kým doopravdy je, světlem ve fyzickém těle. Pokračuje a dál rozvíjí příběh, který začal v dávné minulosti a jehož důsledky žila dodnes. Jehož důsledky žijí i mnozí z vás, protože všichni jsme na určité úrovni jedno.

Co pořízením eKnihy získáte?

Další životní souvislosti tak říkajíc v přímém přenosu. Pochopíte, že vše, co se nám přihodí a co nezpracujeme, ovlivňuje nás i náš život tak dlouho, až nám to jednou dojde a my sami najdeme odvahu a sílu změnit to.

Dozvíte se princip předávání informací skrze rodovou linii napříč celými věky.

Na příběhu můžete také uvidět, jak vše souvisí se vším. Nic, co prožijeme, se neztrácí, ale svou energií nás ovlivňuje celý život a je jen na nás, zda negativně či pozitivně.

Pochopíte, jak se z nevědomého člověka může stát tvůrce vlastní reality.

A také, že vše, co jsme prožili a prožíváme je proto, abychom dospěli a vzali veškerou zodpovědnost a sílu konat do svých rukou.

Poznáte, že jen vědomí lidé dokáží měnit svět k lepšímu. Vědomý člověk totiž rozezná energie a nikdy nezvolí nic, co není v souladu s láskou a pravdou.

Vědomá volba je totiž to, oč tady běží. Poznáváním odvrácené strany života se učíme volit stranu opačnou tak, abychom dualitu, která nás stále staví před volbu, změnili na polaritu.

Také pochopíte, jak celý příběh souvisí s probíhající transformací. 

Co řekli o knize?

Od Dagmar Baránkové jsem už četla řadu vynikajících textů. Přesto mě její poslední kniha překvapila svou hloubkou a aktuálností témat. Ačkoliv jsou samozřejmě reálné kulisy mého života jiné než to, co prožila Dagmar, neustále jsem při čtení její knihy nacházela myšlenky, které přesně odpovídají tomu, co v posledních měsících prožívám i já. Kniha mi tak dala nesmírně uklidňující pocit, že na to nejsem sama, protože všichni procházíme podobným děním, a stala se pro mě návodem, kudy bych ve svém životě měla kráčet dál. Děkuji.

Petra Schmidová

www.svobodavhlave.cz

Knihu“Prozradím Ti další tajemství “z pera Dagmar Baránkové mohu doporučit těm, kteří jsou na cestě vlastního sebepoznání a transformace vědomí. Znám její texty a vždy mě osloví svojí energií a určitou nadčasovostí, které její příběhy nesou, i když se odehrávají v daleké minulosti.

A i když sama Dáša nepracuje jako terapeutka, svými vhledy do vlastních prožitých zkušeností a následnou osobní analýzou dokáže rozkódovat určité zlomové situace v životě, poučit se z nich a přinést do kolektivního vědomí určité principy, které se stále opakují a je třeba si je uvědomit a přenastavit, abychom se jako lidstvo mohli posunout dál.

Kniha je vlastně takový terapeutický nástroj pro toho, kdo má odvahu ve svém životě dělat změny na základě své prožité vlastní osobní transformace.

Renata Xanté Reindlová

renreika.simplesite.com Spravuje Informace odjinud a V napojení na ZDROJ

Tak se mi podařilo knihu přečíst. Přečetl jsem jí na jeden zátah. Pro mne je doplněním těch předchozích a jakýmsi vyrovnáním sil. V těch minulých mi to vlastně chybělo.
Díky za Tvé vhledy.
Jan František Bím

www.janbim.cz

Ukázky z eknihy a Bonusu

Ano, chci si objednat eKnihu

 „Prozradím ti další tajemství

 

Cena 250,- Kč nebo  10,- € (včetně DPH)

 

Tuto eKnihu obdržíte v PDF formátu na váš e-mail.

!Objednávkový formulář naleznete na konci stránky!

Stačí jen stisknout tlačítko koupit!

Součástí eKnihy je Bonus zdarma, který souvisí s textem. 

Bonus 

Vesmírné zákony… ZDARMA

Když chceme jezdit automobilem, musíme znát předpisy, jinak může být naše cesta velmi problematická, případně do cíle vůbec nedorazíme.

V Bonuse najdete několik zásadních principů, které by měl znát úplně každý, pokud chce úspěšně cestovat svým životem. A které se nevyučují v žádné škole. 

Chcete-li zjistit, jak pokračoval příběh z Atlantídy „Prozradím ti, jak se chci pomilovat“, který se přirozeně začal prolínat s příběhem autorky, co vše jako pomyslná archeoložka, ale také odvážná žena, zpracovávající rodinné prokletí objevila, a jak to souvisí s probíhající transformací – objednávejte zde:

Objednávka Česká republika

Objednávka Slovensko

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dagmar@dagmar-barankova.cz nebo x.caro@seznam.cz.

Ráda vám pomohu.

Share This