„PROZRADÍM TI…“  

„Autentický příběh Transformace

Lidé jsou v současné době pod obrovským tlakem, který z každého vytahuje, co v něm doopravdy je.

Byla jsem pod tímto tlakem téměř celý svůj život, proto jsem prošla osobní transformací dříve a naučila se chápání životních i kolektivních souvislostí.

Dnešní vnější tlak mě přiměl zpracovat své životní osudy, táhnoucí se napříč věky, do jednoho smysluplného příběhu. Jasně z něj vyplývá, že zabíjet lásku na úkor bohatství a moci se nevyplácí absolutně nikomu. Dříve či později totiž přijde sklizeň a je-li člověk aspoň trochu moudrý, konečně si uvědomí, co je PRO ŽIVOT TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.

Záleží mi na tom, v čem jednou budou žít mé děti, proto jdu s kůží na trh s vědomím, že mnohdy stačí jen příklad někoho jiného, abychom prohlédli své vlastní lži, pochopili co pochopit máme a našli sílu a odvahu změnit to.

Přeji vám hodně moudrosti, síly a odvahy… ke své vlastní TRANSFORMACI.

 

Autorka Dagmar Baránková  

Jako nechtěné dítě prošla osobním peklem. Prožila mnohé, od znásilnění, přes  zneužívání až po pokus o sebevraždu. Jako žena měla mnoho životních rolí, od dcery, matky, macechy až po profesionální dominu, tantrickou masérku a nakonec invalidní důchodkyni. Několikrát měnila svůj život od základů a celou dobu se učila odpouštět a také chápat životní souvislosti.

Protože se neuzavřela a nezahořkla, ale stále si kladla otázky, začala nacházet i odpovědi. Napříč časem i prostorem, díky čemuž se jí otevřelo vnímání minulých životů a to ji dovedlo až do Atlantidy.

Jako jiné lidi navštěvují andělé, ona měla možnost prozkoumat energie opačné, energie Démonů a Luciferů. Přestala se těchto energií bát, protože pochopila, že jsou to jen odmítnuté části našeho Já, které když přijmeme a zpracujeme téma, za nimi ukryté, mohou se stát našimi pomocníky.

Celé čtvrt století psala své příběhy a nyní, ve starobním důchodě, se rozhodla všechno své poznání předat dál. S obdivuhodnou otevřeností odkrývá temné části své duše a dává je do souvislostí, které by mnohé vůbec nenapadly. To je velmi pozitivní a léčivý způsob, díky kterému si i vy můžete uvědomit a zpracovat své vlastní lži, stíny a bloky.

Co pořízením knihy získáte?

Souvislosti tak říkajíc v přímém přenosu. Pochopíte, že vše, co se nám přihodí a co nezpracujeme, ovlivňuje nás i náš život tak dlouho, až nám to jednou dojde a my sami najdeme odvahu a sílu změnit to.

Dozvíte se princip předávání informací skrze rodovou linii napříč celými věky.

Na příběhu můžete také uvidět, jak vše souvisí se vším. Nic, co prožijeme, se neztrácí, ale svou energií nás ovlivňuje celý život a je jen na nás, zda negativně či pozitivně.

A také, že vše, co jsme prožili a prožíváme je proto, abychom dospěli a vzali veškerou zodpovědnost a sílu konat do svých rukou.

Poznáte, že jen vědomí lidé dokáží měnit svět k lepšímu. Vědomý člověk totiž rozezná energie a nikdy nezvolí nic, co není v souladu s láskou a pravdou.

Vědomá volba je totiž to, oč tady běží. Poznáváním odvrácené strany života se učíme volit stranu opačnou tak, abychom dualitu, která nás stále staví před volbu, změnili na polaritu.

Také pochopíte, jak celý příběh souvisí s probíhající transformací.

Pokud jste se již rozhodli, knihu si můžete objednat zde:

Cena knihy po Vánoční slevě je 330,- Kč, plus poštovné 70,- Kč celkem 400,- Kč

Co řekli o knize?

Milá Dáši,

ufff….už dlouho jsem nepřečetla žádnou knihu…jen tak….Mám 2 malé děti a času není nazbyt, a tak co zvládnu přečíst, jsou informace v knihách, které mi pomáhají k tomu, co dělám.

Když na mě na internetu vyskočila Tvá nabídka nebo žádost o napsání reference na Tvou knihu, téměř bez váhání jsem odpověděla, že si ji přečtu a referenci napíšu, ani nevím proč, když můj mozek křičel – vždyť nemáš čas, kdy to chceš udělat,….prostě jsem cítila, že ji chci přečíst.
A Tvá kniha mě fakt naprosto pohltila. A to tak, že jsem četla dlouho do noci a snad jen strach z toho, jak budu další den fungovat s dětmi, mě odradil od toho celou noc nespat a knihu dočíst, tak mě vtáhla do děje a uchvátila. Také mám za sebou nelehkou životní cestu a dnes vím, že všechny ty pády, bolesti byly pro mně vlastně obrovským darem. Darem, který mi pomohl v průběhu let růst, více vnímat věci kolem sebe, chápat. Ani náhodou to ale nebylo tak silné a tak náročné jako Tvoje cesta. Neuvěřitelně Tě obdivuji za to, čím jsi si musela projít a co všechno zvládnout, ale jak píšeš i Ty sama, bez toho všeho by ses nikdy nedostala svým poznáním tam, kde dnes jsi. Jsi opravdu silná žena, smekám!
 Naprosto souzním s Tvými slovy o tom, jak vypadá dnešní společnost, co se s lidmi stalo a co by mohlo pomoct vyléčit je. A jednou z cest by mohla být i Tvá kniha. Moc Ti přeji, aby se dostala k co nejvíce lidem, aby jim otevřela srdce a poskytla moudrost a poznání, které v konečném důsledku pomůže nám všem. Protože je to nádherná kniha, psaná velmi čtivým a poutavým jazykem, kniha, která přináší jeden zvrat za druhým, a nejen v ději, ale hlavně v pocitech a emocích toho, kdo ji čte. Tím čtenáře nenechá ani na chvíli v klidu, ale nutí ho přemýšlet, klást si otázky, zabývat se tím, čeho se možná vždycky bál nebo se tomu z nějakého důvodu vyhýbal. Takže toto není asi kniha někam na pláž pod slunečník s drinkem v ruce, protože vyžaduje mnohem víc než jen jednoduché čtení a hltání stránek. Ale určitě stojí za to si ji přečíst! Děkuji Ti, Dáši, za to, že jsem si ji mohla přečíst!
Kateřina Nováková

www.jogaprozenskezdravi.cz Také pomáhá ženám které procházejí procesem umělého oplodneni www.detizezkumavky.cz

Kniha popisuje příběh, který je napsán samotným Životem. Hloubka a pravdivost prožitků a sdělení je tak velká a strhující, že jsem zíral s otevřenými ústy, co vše je možné zažít a jaký může Život doopravdy být. Je to také o vděčnosti za svůj vlastní Život, kterou jsem si těmi příběhy uvědomil. Kniha má přesah i mimo rámec běžného lidského života, ve kterém jsem pochopil souvislosti mezi minulostí a současností a taky sílu toho, co mohu tvořit každý den do budoucna.
Děkuji Ti Dášo, že jsem měl možnost si tuto knihu přečíst a přeji Ti hodně síly, lásky a vytrvalosti v dobrém do časů, které přicházejí.
Jirka
Jiří Švejnoha

Tato kniha je příběhem duše, která při svých vtěleních okusila snad všechnu hořkost světa, přesto se vždy a znovu dokázala díky své vnitřní síle pozvednout a dále stoupat po spirále vývoje, pochopit příčiny svého pádu i vzestupu, ale hlavně, své poznání předávat ostatním. Dostává se Vám do rukou strhující příběh Lásky, který může být i příběhem Vaším, neboť je čtenáři vnímán jako určitý archetyp, jehož kořeny najdeme v dávné minulosti, a jako červená nit prochází dějinami až do současnosti. Spolu s autorkou prožijeme mnoho osobních pádů až na samotné dno lidského bytí. Jako se však bělostný leknín pozvedá z bahnitých vod, stejně tak duše, která prošla očistcem, září do daleka a svou krásou přitahuje pohledy a otevírá lidská srdce. Čtenářům budiž zvláště v dnešní tak tíživé a transformační době posilou a důkazem, že lze překonat zdánlivě nepřekonatelné, že lze změnit vnější okolnosti našich životů, avšak jedině a pouze svou vlastní, vnitřní proměnou. Základní věcí, která ovlivňuje náš život, jsou naše nejbližší vztahy. Vyléčení vzájemného vztahu mezi mužem a ženou, narovnání vztahu mezi mužským a ženským principem, je zároveň lékem na všechny bolesti světa. Zhojení vnitřních zranění a léčení vztahů na osobní úrovni ovlivňuje vibraci celé planety. Každý sám za sebe, zároveň ve prospěch celku. Nelze obejít, nelze přeskočit, lze jen prožít, pochopit, odpustit… a milovat.

Mgr. Jana Šteflíková

učitelka a průvodkyně hledajících

Když jsem zjistil, že knihu napsala bývalá profi domina, můj otrok ve mně zajásal v očekávání nějakých pikantností. Jeho jásot však rychle ustával, čím déle jsem četl. Postupně se ztrácel ve studu, který jsem jako muž čím dál více cítil. Tolik bolesti a současně tolik síly jsem chvílemi vůbec nebyl schopen vstřebat. A také ta otevřenost a odvaha přiznat si vlastní chyby a poučit se z nich, ta mě úplně dostala, to byl nářez horší než od živé dominy. Nikdy by mě nenapadlo, jaké některé ženy mohou být a co dokáží zvládnout, mé pokřivené otrocké já je vlastně vnímalo s despektem. Těžká sebereflexe, ale ku.va účinná! Nic pro slabochy, to jsem sám sobě musel přiznat. Jen odvahu postavit se za svůj názor zveřejněním své identity, tu jsem nenašel.
Já, muž

Kniha je velmi poutavá, čtivá a napínavá. Místy dokonce připomíná thriller a čtenář je napjatý, jak to bude pokračovat dále a jak to
vlastně celé dopadne. Dá se shrnout, že je to autobiografie s prvky thrilleru a mystickým přesahem. Na jeden život toho autorka zažila až
až. Je fajn, že se všem těm trápením nepoddala, své chyby si nevyčítala, ale hledala cestu ven. Pochopila, že vše se dělo se záměrem s ní otřást
a probudit tak její hledání a duši. Tím dává naději všem, kteří nevidí ve svém životě smysl a světlo, že je lze najít, když to člověk nevzdá a
má snahu se z toho všeho nějak vyhrabat. Protože, když si člověk něco opravdu moc přeje, všechny vesmírné síly se spojí, aby mu pomohly.

Sonia Ri

www.soniari.cz "Povzbuzující a léčivé návody..."

Knížka Dagmar Baránkové„Prozradím ti…“ je naprosto fascinující, transformační příběh. Chvílemi mi tekly slzy nad popisem děje. Bylo to tak živě, detailně popsáno, jako kdybych tam byla a prožívala to já sama. Netušila jsem kolik má čeština slovních obratů a spojení, které Dagmar úžasně používá a mixuje. Je to nádherný příběh, který stojí za to přečíst (a to nejen jednou 😊).

Dáda Frenclová

investorka a finanční koučka www.spenezivpohode.cz

Dášo ahoj. Dočetla jsem Tvoji knihu. Stejně jako Zasvěcení před 25 lety, musela jsem i tu Tvoji číst po třetinách. Kniha má neuvěřitelnou sílu, připomíná mi nejen knihu E. Haich Zavěcení, ale i Anastazii. Nedá se srovnávat, to ani nechci. Jen je to podobná „síla“. A nejlépe se mi četla v přírodě.
Co mě úplně „dostalo“ jsou velmi silné podobné prožitky. V Atlantidě jsem byla učitelkou, vím to. Uvědomuji si, jak se rodinné vazby a vzorce stále opakují… jak si je předáváme z matky na dceru, z dcery na vnučku. A děje se to do doby, než je pochopíme, přijmeme a změníme. Musely jsme se v At. už potkat, jinak to není možné…bylo by to dny a hodiny to všechno probrat.
Přijde mi, že jsi pro nás udělala to nejvíc, co jsi mohla. Předala jsi kus své duše všem, kdo chtějí slyšet a mít otevřené oči. Vzala jsi na sebe ten nejtěžší úkol a moc Ti děkuji a blahopřeji. Ta kniha má velkou léčivou sílu, lidé ji budou potřebovat. Irena
Irena Dušková

Ukázky 

Předprodej byl ukončen, nyní je kniha za plnou cenu

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Ano, chci si objednat knihu

 „PROZRADÍM TI…

 

cena knihy po Vánoční slevě: 330,- Kč

poštovné: 70,- Kč

CELKOVÁ CENA I S POŠTOVNÝM JE 400,-Kč

 

 

Nyní už jen stačí stisknout tlačítko!

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dagmar@dagmar-barankova.cz nebo x.caro@seznam.cz.

Share This