S čím pracuji

Jsem přesvědčena, že každý člověk může žít spokojený a šťastný život. Všichni jsme experti na svůj život,  jen někdo si to uvědomuje méně, jiný více. 

Vše už byla řečeno a všichni víme všechno. Jen jsme na některé podstatné věci zapomněli a je třeba se rozvzpomenout. 

Bohužel většina z nás to už neumí, protože jsme se příliš odklonili od své podstaty. Osvojili jsme si hodnoty, které nemají s přirozeností nic společného a také nejsou v souladu s energiemi a principy, které tvoří celý Vesmír. 

Jste-li doopravdy rozhodnuti začít se svým životem něco dělat, nabízím vám pomocnou ruku v podobě textů z mého života. Můžete na nich vidět a pochopit, jak snadné je věřit lžím kolem nás a kam až mohou člověka dovést.

Myšlenky, které se týkají přímo vás, poznáte tak, že vás hluboce osloví, protože dorazí až k vašemu srdci. A i když třeba rozum říká něco jiného, pokud se ve vás rozvibruje něco, co vás přiměje k jednoznačnému – ano – pak jste na správné cestě. 

Zaujmou-li vás moje příběhy, uvěříte-li mi, že jsem našla způsoby jak se zvednout ze svého vlastního dna, zbavila se závislosti na sexu, alkoholu, antidepresivech, prostě všech pokřivených vzorů chování, které jsem převzala od rodičů i společnosti, a budete-li chtít pokračovat, nabízím individuální telefonické konzultace, případně osobní průvodcovství krajinou vaší duše. 

Jak s texty pracovat?

Najdete rozepsáno v sekci Co nabízím?

S čím vám mohu pomoci?

Máte pocit, že se ploužíte v bludném kruhu, ze kterého ne a ne vyjít?

Nedaří se vám: ve vztazích, práci, sexu?

Odmítáte své temné stránky?

Nabízím vám řešení v podobě skutečných příběhů, které jsem prožila. Ukážu vám, kam až lze dojít, popíráme-li svou skutečnou podstatu. Poradím vám, jak lze vyjít z bludného kruhu a zásadně změnit život.

Share This