Při telefonických konzultacích a osobním setkání:

 • vytvářím bezpečný prostor 

 • nesoudím, nehodnotím

 • soucítím a ukazuji jiné úhly pohledu

4 + 3 =

Telefonické konzultace

 • Trápí vás utkvělé myšlenky?
 • Nebo nějaký zážitek, se kterým si nevíte rady?
 • Nerozumíte něčemu, co se s vámi děje?
 • Nebo naopak rozumíte, ale potřebujete to s někým probrat
 • Moje nepřeberné životní zkušenosti ze všech možných oblastí a hlavně sexuality, byly mou nejlepší školou, školou života. Pokud chcete zjistit, čím vším jsem prošla a v čem všem vám mohu poradit, přečtěte si mou autobiografickou eknihu, nebo ostatní ebooky. Všechny jsou o tom, co mám za sebou.

V případě, že se rozhodnete pro tel.konzultaci:

 1. Nejprve mi napište email a stručně popište váš problém.
 2. Přidejte dva termíny a hodinu, kdy je to pro vás v pořádku. Pracuji:  Po-pá, 10,00-18,00 (odepíši vám, který termín mi bude vyhovovat)
 3. Rozhodněte se, zda vám stačí 0,5 hod. – 700 Kč (doporučuji na začátku)
 4. 1 hodina – 1200 Kč (Delší čas nedoporučuji)
 5. Částku odešlete na č.ú. 2801104810/2010. V případě hovoru na Slovensko připíšu IBAN
 6. Jakmile mi peníze dorazí na účet, zavolám vám v dohodnutý čas a termín.

 

  

Cesta krajinou duše

Zhruba půl denní setkání (4-5 hodin), při kterém osobně probereme vaše problémy na cestě z minulosti do budoucnosti. Je to koncept, ve kterém vycházím z doprovázených poutí a v němž spojuji v jeden celek vše, co nabízí zdejší kraj. Více zde: www.jesenik.org

Na této cestě, která je jemná a současně hluboce léčivá, se podíváme na to, co je obsahem vaší vnitřní krajiny.  Změnou úhlu pohledu vám pomohu přenastavit vaše vzorce, které vás drží v bludném kruhu. Tato změna se pak začne projevovat i ve vašem světě vnějším. 

Cena Cesty krajinou duše  je 2000,- Kč
Vaš termín je potřeba zarezervovat, proto předem vybírám zálohu 1000 Kč na č. ú. 2801104810/2010 (storno poplatek je ve výši 50%, proto pečlivě zvažujte, zda jste už pro tuto Cestu připraveni. 

V případě zájmu o delší pobyt vám doporučím ubytování v některém ze zdejších příjemných penzionů a hotelů, ze kterých si sami vyberete.

Reference: „Mé setkání s Dagmar se uskutečnilo díky až neuvěřitelným náhodám, proto jsem vůbec nepochybovala o tom, jestli „podniknout“ s jejím doprovodem Cestu duše či nikoliv. Ačkoliv jsem vůbec netušila, co na mé cestě přijde, byla jsem po jejím skončení opravdu překvapená, jakých témat a okamžiků v mém životě jsem se díky laskavému průvodcovství Dagmary dotkla. Velmi jemně se mi otevřela opomíjená zranění, ve kterých jsem uvízla, aniž bych si toho byla doposud vědoma. Pořád je to pro mě nové a pořád trochu překvapující, ale nějak cítím, že se mi otevírá nový směr. Děkuji za ten pocit bezpečí, Dagmar, a těším se na naše další setkání.“   

Jarmila H.

Administrativní pracovnice

Share This