Při telefonických konzultacích a osobním setkání:

Z DŮVODU DOVOLENÉ KONZULTACE DO KONCE SRPNA NEPOSKYTUJI. 

  • vytvářím bezpečný prostor 

  • nesoudím, nehodnotím

  • soucítím a ukazuji jiné úhly pohledu

4 + 15 =

Telefonické konzultace

  • Trápí vás utkvělé myšlenky?
  • Nebo nějaký zážitek, se kterým si nevíte rady?
  • Nerozumíte něčemu, co se s vámi děje?
  • Nebo naopak rozumíte, ale potřebujete to s někým probrat
  • Moje nepřeberné životní zkušenosti ze všech možných oblastí a hlavně sexuality, byly mou nejlepší školou, školou života. Pokud chcete zjistit, čím vším jsem prošla a v čem všem vám mohu poradit, přečtěte si mou autobiografickou eknihu, nebo ostatní ebooky. Všechny jsou o tom, co mám za sebou.

V případě, že se rozhodnete pro tel.konzultaci:

  1. Nejprve mi napište email a stručně popište váš problém.
  2. Přidejte dva termíny a hodinu, kdy je to pro vás v pořádku. Pracuji:  Po-pá, 10,00-18,00 (odepíši vám, který termín mi bude vyhovovat)
  3. Rozhodněte se, zda vám stačí 0,5 hod. – 800 Kč (doporučuji na začátku)
  4. 1 hodina – 1500 Kč (Delší čas nedoporučuji)
  5. Částku odešlete na č.ú. 2801104810/2010. Do poznámky napište své jméno a heslo-telefonická konzultace. V případě hovoru na Slovensko připíšu IBAN
  6. Jakmile mi peníze dorazí na účet, zavolám vám v dohodnutý čas a termín.

 

  

Telefonické konzultace – Sexuální tabu

Čím dál více žen mí píše o svých problémech na téma sex a sexualita. Čím dál více žen si uvědomuje, že to, co žijí, jim nestačí. Cítí, že od sexu a milování chtějí více, ale neví co s tím? Přesně v duchu rčení, že my ženy nevíme co chceme, ale nedáme pokoj, dokud to nedostaneme…
Vím, odkud tato nenaplněnost pramení. A také vím, co s tím.
Proto jsem se rozhodla začít poskytovat Telefonické konzultace (nejen pro ženy) na téma, které je stále nepochopené a tabuizované, téma Lilith a Lucifera.
Jako profi domina jsem měla jedinečnou příležitost seznámit se se svou Lilith, její energií a skrytým potenciálem.
A také jsem měla možnost poznat její protipól – Lucifera. Byl v každém muži, který ke mně do studia přišel.
Tyto energie jsou v každém z nás. Více či méně zraněné, skryté, odmítnuté. Jenže vše, co je námi odmítáno, má tendenci projevovat se, aby bylo viděno a prožíváno. Pokud však jde o nevědomé procesy, projevují se jako tendence zraňovat nebo si nechat ubližovat. Být agresor, nebo oběť, vládce či otrok.
Jde o energie té části nás samotných, která má souvislost s hmotou a ukotvením ve hmotě. Které jsme díky zraněním, výchově, dogmatům a společenskému nastavení zcela vytěsnili ze svého života. A tím se systematicky připravujeme o její přirozenou sílu.
Tyto energie jsou u našich kořenů, propojují nás, uzemňují… čím více je máme integrované, tím více můžeme růst, chápat a poznávat. A nejen to. Ve vzájemné interakci ženy a muže, která začíná právě ve hmotě – tedy v sexu, je to podmínka k jevu, který se nazývá „splynutí duší“. Čím vědomější máme všechny oblasti – tělo, duše a Duch, tím je toto splynutí intenzivnější. Až se postupně vzájemně začnou dotýkat božství mimo prostor a čas.
To je nejzákladnější mystérium života. Informace, které nám byly věky blokovány z vnějšku skrze traumata ze zranění, znásilnění. A také náboženskými dogmaty a společenským nastavením.
Systém záměrně podporuje tvorbu egregorů, které udržují člověka v nevědomí. Třeba skrze překlopení ženské energie do feminismu. Nebo podporou LGBT, aby se tak zcela rozplynul rozdíl mezi ženskou a mužskou energii vznikem bezpohlavních bytostí.
Na toto téma bych mohla psát romány, ale lepší je popovídat si o vašich konkrétních blocích a zraněních. Uvolnit to tabu, díky kterému jsme v područí těch „chytrých“… těch, kteří se nás snaží ovládat skrze náš strach a naše bloky.
Nejde jen o návrat k naší animozitě, naší podstatě… Jde o mnohem více, nekonečně více. Protože tam, kde je VĚDOMÍ, tam není místo pro strach a bolest.
Kde je VĚDOMÍ, tam není místo pro Vládce ani otroky.
Kde je VĚDOMÍ, tam proudí energie tak, jak má. Tam je spolupráce, soucítění a láska.
DOPORUČENÍ 
Vím, že jde o nesmírně citlivé téma. Proto každé/mu, kdo se pro konzultaci rozhoduje, doporučuji následný postup – nejprve si pořiďte mou autobiografii – „Prozradím ti…“. Dozvíte se vše o mém životě současném, i životech minulých. Zjistíte, kdo jsem, jak přemýšlím a také čím jsem si během svých životů prošla, co jsem přežila a co pochopila. Pak už se budete rozhodovat mnohem snadněji, zda mi dáte tu důvěru nahlédnout do nejtajnější zákoutí vaší duše. 

Cesta krajinou duše

Zhruba půl denní setkání (4-5 hodin), při kterém osobně probereme vaše problémy na cestě z minulosti do budoucnosti. Je to koncept, ve kterém vycházím z doprovázených poutí a v němž spojuji v jeden celek vše, co nabízí zdejší kraj. Více zde: www.jesenik.org

Na této cestě, která je jemná a současně hluboce léčivá, se podíváme na to, co je obsahem vaší vnitřní krajiny.  Změnou úhlu pohledu vám pomohu přenastavit vaše vzorce, které vás drží v bludném kruhu. Tato změna se pak začne projevovat i ve vašem světě vnějším. 

Cena Cesty krajinou duše  je 2000,- Kč
Vaš termín je potřeba zarezervovat, proto předem vybírám zálohu 1000 Kč na č. ú. 2801104810/2010 (storno poplatek je ve výši 50%, proto pečlivě zvažujte, zda jste už pro tuto Cestu připraveni. 

V případě zájmu o delší pobyt vám doporučím ubytování v některém ze zdejších příjemných penzionů a hotelů, ze kterých si sami vyberete.

Reference: „Mé setkání s Dagmar se uskutečnilo díky až neuvěřitelným náhodám, proto jsem vůbec nepochybovala o tom, jestli „podniknout“ s jejím doprovodem Cestu duše či nikoliv. Ačkoliv jsem vůbec netušila, co na mé cestě přijde, byla jsem po jejím skončení opravdu překvapená, jakých témat a okamžiků v mém životě jsem se díky laskavému průvodcovství Dagmary dotkla. Velmi jemně se mi otevřela opomíjená zranění, ve kterých jsem uvízla, aniž bych si toho byla doposud vědoma. Pořád je to pro mě nové a pořád trochu překvapující, ale nějak cítím, že se mi otevírá nový směr. Děkuji za ten pocit bezpečí, Dagmar, a těším se na naše další setkání.“   

Jarmila H.

Administrativní pracovnice

Share This