Tantra, moje léčivá cesta k vlastní podstatě

Autentické příběhy, které jsem napsala tak, jak se mi v reálu děly. Zaujmou vás svým obsahem, protože jsou pravdivou výpovědí nejen o mých pocitech a prožitcích, ale také o energii, kterou Tantra v lidech probouzí.

A také mohou být vaší inspirací, protože třeba i pro vás, je Tantra cestou. Lákavou,  jemnou a současně silnou, ale především nesmírně léčivou.

Láká vás Tantra? Nevíte, co si o tomto přístupu k sexualitě myslet?

Nevíte co očekávat na tantrickém semináři? Odpovědi vám dá můj nový e-book.

Ukázky textu

„Tantra, moje léčivá cesta k vlastní podstatě“

původní cena 135,-Kč nebo 5 Euro

 

nyní

108,- Kč nebo 4 Euro

 

 

 Vím, že tento e-book obdržím v elektronické podobě na svůj e-mail.

Co vám pořízení e-booku může přinést?

Někdy se stane, že až osobní autentický příběh někoho jiného vás přesvědčí o tom, že něco podobného chcete nebo potřebujete prožít.
Tantra je nesmírně silný a současně účinný nástroj k odstraňování bloků a zranění. Její principy by se měl naučit každý z nás, svět by tak byl mnohem lepší.
Vědomý dotek, který tantra učí používat, potřebuje naprosto každý z nás. I kdybychom neměli žádná zranění, dotýkáme-li se vědomě partnera, případně svých dětí nebo blízkých, děláme pro ně na té fyzické úrovni to nejlepší, co můžeme. Skrze vědomý dotek přenášíme lásku k buňkám celého těla, což má nesmírně blahodárný vliv na celý organismus. Každý z nás jej potřebujeme dávat i dostávat…

Reference čtenářů

I přes to, nebo právě možná proto, že tato knížka je druhá v životě, kterou jsem o Tantře přečetla, Dagmar popisuje své prožitky pro mne naprosto srdečním způsobem. Není to příručka „Jak dělat tantru“, ale krásně popsaný zážitek a proces uvolnění, který prožila. Když jsem četla ty řádky, cítila jsem její bolest a moje srdce bylo vděčné, že se podělila o svou zkušenost. Každý si neseme své bolístky, menší či větší, a pro každou duši vnímám jako velice léčivé, pokud se někdo dokáže otevřít tak upřímně jako Dagmar. Protože nám často brání ostych a soudy ostatních, abychom žily samy sebe a Tantra i skrze tuto inspirující ženu nám otevírá srdce a cesty k poznání našeho Já. Děkuji, že jsem měla možnost napsat recenzi. Věřím, že k nám vždy přijdou ty pravé řádky ve správný čas. Děkuji Ti Dagmar.
Martina Plichtová

www.martinaplichtova.cz

Před chvílí jsem dočetl další z publikací Dáši Baránkové nazvanou jednoduše Tantra. Popisuje v ní velmi realisticky kam ji prastará cesta osobního rozvoje zanesla, co si na ní prožila a co jí dala. Z vlastní zkušenosti vím, že vše, co Dáša píše, se může dít. Tantra je totiž velmi intenzivní a náročná cesta, je to chůze po ostří žiletky, zažil jsem s ní nebe i peklo. Myslím si, že každý, kdo uvažuje o tom, že by se chtěl touto cestou dát, by si měl e-book Tantra Dagmar Baránkové přečíst. Ivo Janeček
Ivo Janeček

regresní terapeut, šaman a holistický masér, http://www.firewalking.cz

Dagmar má neobyčejný dar vtáhnout do děje. Vlastně ne do děje, ale rovnou do úplně jiného světa. Čtyři příběhy, v nichž zpracovala své prožitky s tantrou, nastavují láskyplné zrcadlo našim strachům a bolestem. Při jejich čtení se mi před očima, v duši i v těle začaly odvíjet mé vlastní příběhy, prastará traumata, která díky tomu mohla být znovu prožita a propuštěna. A zároveň s tím se kdesi hluboko v mém těle začalo probouzet to, co až donedávna spalo – hadí síla, zdroj naší životní energie. Očekávala jsem, že se v knize seznámím s tím, co je to tantra, a to se opravdu stalo. Ale dostala jsem ještě mnohem víc – pocit naplnění energií lásky, odpuštění a soucítění. Připadá mi neuvěřitelné, že toto vše se stalo během „pouhého“ čtení. Knihu bych doporučila všem, kdo cítí, že přišel jejich čas otevřít se svým (mnohdy hluboko ukrytým) strachům a bolestem a vydat se na cestu k uzdravení.
Petra Schmidova

průvodkyně na cestě životem, www.petraschmidova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dagmar@dagmar-barankova.cz

Ráda vám pomohu.

Share This