Vědomé psaní

 

 

jako individuální terapie v 8 krocích

 Vědomé psaní

 

E-book, díky kterému se můžete pomoci jednoduchých kroků naučit pracovat se svým podvědomím a hlavně nevědomím.

Zde je totiž ukryto vše, co vás na nevědomé úrovni řídí a současně tak vlastně ovlivňuje váš život tím, že děláme špatná rozhodnutí.

Ano, chci si objednat e-book Vědomé psaní

 

jako individuální terapie v 8. krocích

 

v ceně 54,- Kč 

 

 

 

Vím, že tuto knihu, obdržím elektronickém formátu PDF na svůj e-mail

Co vám pořízení e-booku může přinést?

Princip fungování našeho nevědomí

Pochopíte, jak funguje naše nevědomí, kde jsou velmi dobře ukryty všechny naše zranění. Ten princip je velmi jednoduchý, ale málokdo ho chápe…nejlepší je naučit se ho na vlastním příkladě.

Na první pohled jednoduchý postup, který může mít obrovský pozitivní dopad na celý váš život

Pokud pochopíte princip a naučíte se pár jednoduchých kroků, podle kterých budete postupovat, vaše kvalita života se může radikálně proměnit ve velmi krátké době.

Změny v oblasti vztahů, peněz, realitě jako takové

Každý zpracovaný blok nás posouvá blíž k naší podstatě. Současně nám umožňuje jiné úhly pohledu a jiné přístupy k životu jako takovému, které bychom dříve neviděli, natož abychom se jimi zabývali.

Řekli o e-booku

Vědomé psaní jako individuální terapie v 8 krocích – Krátké, výstižné a geniální! Pokud cítíte, že by vám mohlo pomoci se „vypsat“ ze svých bolestí a minulosti, pak tenhle eBook prostě potřebujete. Dagmar nám v něm vyšlapala cestičku vlastními zkušenostmi a předkládá je v natolik srozumitelné a zároveň jednoduché formě, že už se konečně nebojím toho, jaký kostlivec na mě při písemném brouzdání minulostí vykoukne – naopak se na tu chvíli těším! Protože už díky eBooku vím, jak se nenechat vylekat a naopak se s minulostí postupně skamarádit.
Lucka Šťastná

www.luckastastna.cz

Dasi, mně se moc libi Tve psani. To, jakym zpusobem uchopujes vety. Je to jasne, naprosto srozumitelne. Kazdy, kdo dostane Tvou praci do ruky bude mit naprosto jasno v tom, co ma delat. Taky je skvele, ze pises o tom, s cim mas vlastni zkusenosti. To je velice dulezite pro kazdeho, kdo svou cestu zacina. Hned vi, ze to jde a ten, komu to slo, je realna zena z masa a kosti
Lenka Spurná

www.lenkaspurna.cz

E-book Vědomé psaní určitě doporučuji vyzkoušet, pokud chcete efektivní návod, jak si zpracovat bolavé emoce a uzdravit je. Já to rozhodně vyzkouším. Děkuji Dagmar, že jsem měla možnost si e-book přečíst mezi prvními a že se o tuto techniku podělila.
Martina Plichtová

www.martinaplichtova.cz

Obsah eBooku „Vědomé psaní jako individuální terapie v 8 krocích“ plně vystihuje jeho název. Autorka zde dává konkrétní návod, jakým způsobem si můžeme být sami sobě terapeutem. Vychází ze svých osobních zkušeností z minulosti a jsem přesvědčena o účinnosti této metody. Mohu jen doporučit všem, kdo řeší nějaké životní problémy.
Jana Korabíková

www.bezdiety-khubnutiazdravi.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dagmar@dagmar-barankova.cz

Share This