Všechny odstíny temnoty

 

 

Příběh o návratu do světla

EKniha „Všechny odstíny temnoty“ je jedinečná, protože je autentická. Vyprávím v ní, jak se to „přihodí“, že z děvčátka vyroste oběť zneužívání a znásilnění. A co ji to připraví do budoucna, jaký život následně vede.

Spojuji prvky autobiografie, dramatu a tak trochu i scifi v jeden celistvý příběh.

Ten příběh je silný a současně transformační a léčivý pro toho, kdo už je připravený a otevřený poznání.

Otevřeně v něm píšu o skutečnostech, o kterých lidé nejen mlčí, ale mnohdy dělají, že vůbec neexistují. Případně nemají o jejich existenci ani ponětí, protože je nemohou skrze své zúžené vnímání uvidět.

Napsala jsem ji ne z potřeby exhibicionismu, ani ne z touhy po senzaci, ale proto, že si myslím, že nastal čas, začít věci nazývat pravými jmény. A věřte, že mne toto odhalení sebe samé, stálo obrovské množství sil. Jsem však bytostně přesvědčena, že je na čase, sundat si růžové brýle a začít vidět život a svět takový, jaký doopravdy je a ne, jak jej chceme vidět. Jedině tak totiž můžeme začít dělat změny.

Acea Dagmar Baránková

Jsem vypravěč a vyprávím příběhy, které žiji. A také jsem poutník a putuji po cestách života. Prozkoumala jsem stíny své duše a jejich zpracováváním se stávám tím, kým doopravdy jsem, světlem ve fyzickém těle. Současně pokračuji v příběhu, který začal v dávné minulosti a jehož důsledky jsem žila dodnes. Jehož důsledky žijí i mnozí z vás, protože všichni jsme na určité úrovni jedno.

Co pořízením eKnihy získáte?

Životní souvislosti tak říkajíc v přímém přenosu. Pochopíte, jak na první pohled zdánlivě obyčejné zážitky z dětství, dokážou dlouhodobě ovlivňovat člověka v dospělosti.

Dozvíte se, jak se to přihodí, že děvče dozraje do role oběti. A také, jaký život pak taková žena následně má. Jak ji tato zásadní životní zkušenost ovlivní v dalším životě.

Na mém příběhu můžete také uvidět, jak my rodiče ubližujeme těm, které milujeme nejvíce, svým dětem. Jak je svým vlastním pokřiveným životem dokážeme přesvědčit, že lež je vlastně pravda. Kterou ony pak následně žijí tak dlouho, než samy začnou chápat..

Uvidíte, jak matky ochraňují své syny a tak z nich dělají slabochy, kteří pak dál ubližují svým partnerkám.

Jak otcové nevědomky ubližují svým dcerám, a ony si pak vybírají partnery, kteří se k nim chovají stejně, nebo ještě hůře..

Jak síla bolesti a utrpení vede k hloubce duchovního poznání, když se mu člověk otevře.

A jak je nakonec vše tak, jak má být, když se člověk nebojí následovat svůj osud a dát do souladu rozum i srdce.

Řekli o eKnize

Téměř neuvěřitelný příběh života, to prožila Dagmar Baránková. Za vším zklamáním, za všemi pády a vzestupy je cítit postupný přerod v silnou a odhodlanou ženu, připravenou žít pravdivý, smysluplný a láskou naplněný život v souladu s přírodou, s bližními i se sebou samou. Veliké množství bolestných zkušeností ji přetavilo v inspirativní osobnost schopnou odpuštění, vyrovnanou se svou minulostí, svými předky, vnitřními démony i ochránci. Dagmar jde vstříc budoucnosti s přímostí, odvahou a nabytou moudrostí, a po cestě trousí své životní příběhy pro zamyšlení i jako poučení pro ostatní. Přeji jí, ať ji na nové cestě provází mnoho radosti a lásky. PaedDR Vlaďka Botlíková

školitelka zdravého pohybu, http://www.vladanabotlikova.cz/

Se zájmem jsem si přečetl další knihu Dáši Baránkové. Příběh jsem z velké části znal z předchozích textů. Nyní mne oslovilo, jak příběh do sebe zapadá, jak osud Dášu vedl. Nesmírně si cením její odvahy takto otevřeně popsat všechny své bolesti, selhání, zvednutí se, viny, zásluhy, vize a vnitřní vedení. S takovou otevřeností se moc nesetkávám. Vnímám tento text jako léčivý. Pomocí silného příběhu Dáši se něco uzdravuje i ve mně. Doufám, že takto bude působit i na další čtenáře. Jsem přesvědčen, že žijeme dobu, ve které se konečně začínají léčit zranění ženských i mužských duší, která jsme si předávali z generace na generaci po dlouhé věky. Dášo děkuji za Tvůj silný příběh a za další paprsek světla, který spolu s dalšími paprsky, prosvětluje náš svět. Kéž se nám všem podaří v sobě zažehnout světlo jako se to povedlo Dáše. Jan František Bím Jan František Bím

www.janbim.cz

„Včera jsem dostala Vaši knihu Všechny odstíny temnoty. Jsem v půlce a přes to, že jsem si řekla, že napíšu, až ji dočtu, píšu už nyní. Na dočtení knihy si dávám čas, vím proč. Ale už teď ve mně probouzí tolik lásky, že si ji snad musím šetřit :-). A já ji teď zoufale potřebuju. Jsou to přes dva roky, kdy jsem se sesypala psychicky, fyzicky, rok na neschopence, rok na pracáku s podporou, teď na pracáku bez podpory. Když už to letos v lednu vypadalo, že bude líp, hup, znovu dolů. Ještě hůř, s panickýma atakama, depresí, hrůzou. Fyzicky na dně, tělo v křeči, netušila jsem, co dokážu vydržet. Atlantida, Shamballa, Egypt, jak je mi to známé….Znám LÁSKU, pocit, kdy vím, že můžu všechno, nic není problém, je tak přirozené a možné. Jen ta víra chybí. V sebe, ve smysl, strach ze selhání. Cítím malou holčičku, kdy nikdy nebylo nic dost, dobře a každý byl lepší než já. Cítím v sobě energii, která touží ničit, ubližovat, ponižovat….. Proto Vám píšu v jedné ze svých bdělých nocí, nechci čekat, až dočtu Vaši knihu. Chtěla jsem se podělit o vděčnost, o pocity, které mi přináší už ve své polovině. O díky, že nejsem sama, že nejsem blázen, že někdo šel už přede mnou a měl tu sílu dojít a pokračovat. O naději, že se jednou ty střípky, kdy jsem v kontaktu sama se sebou, se svou duší, pomalu spojí a vytvoří ten celek, který Jsem. Zažila jsem to, proto vím, že to existuje a ten pocit mne drží tehdy, když se zas dusím, tápu, brečím a bojím se. Ale pomalu se ze všeho hrabu, učím, propouštím, odpouštím, nalézám… Romana Junková

http://zivotemschuti.blogspot.cz/

Ukázky z eKnihy

Ano, chci si objednat eKnihu

 

 

„Všechny odstíny temnoty“

 

 

příběh o návratu do světla

 

 

Cena 380,- Kč nebo 17,- € (včetně DPH)

 

 

Vím, že tuto eKnihu obdržím, včetně bonusů, v PDF formátu na můj e-mail.

Součástí mé eKnihy jsou tři Bonusy, které souvisí s textem v knize a které jsou zcela zdarma. 

Bonus č. 1.

Ústřední část příběhu Prozradím ti, jak… ZDARMA

Pro ty, kdo nečetli mou eKnihu Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, přidávám část, která popisuje příběh z Atlantidy. Můj život totiž na něj navazuje a dohromady tvoří jeden celek. Jen musím upozornit, že techniku Vědomého milování najdete pouze jako bonus zmiňované knihy.

BONUS  č. 2

Pohádky a příběhy ZDARMA

V tomto bonusovém sešitě najdete Pohádky a příběhy, které jsem psala ve chvílích, kdy mi bylo skutečně hodně zle a které mi pomáhaly přežít. A které se už do mého příběhu o Všech odstínech temnoty nevešly.

Bonus č. 3

Deprese jako dar  ZDARMA

Mnozí lidé, stejně jako já, celý život bojují s depresí. Mně se po dlouhém hledání nakonec podařilo pochopit jejich základní poslání, což mne nesmírně osvobodilo. To poznání posílám dál s vírou, že třeba pomůže někomu jinému. Na závěr zamyšlení jsem přidala seznam podmíněných vlastností, pomocí nichž si můžete sami odpovědět, v jakých energiích se pohybujete, co žijete.

Chcete-li zjistit, jak to udělat, aby jste se nebáli následovat svůj osud a dát do souladu rozum i srdce, klikněte zde:

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@dagmar-barankova.cz nebo x.caro@seznam.cz.

Ráda vám pomohu.

E-book 500 odstínů temnoty

jako nahrávku v MP3 formátu namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače,

kde se též před časem vysílal. 

You have Successfully Subscribed!

Share This