Píšu příběhy, které žiju

Jsem vypravěčka a vyprávím příběhy, které mi diktuje sám život. Jsou v nich aspekty jak vnější – viditelné, tak i ty skryté, které jsem se naučila vnímat. Píšu o tom, co jsem na vlastní kůži prožila – syndrom nechtěného a odmítnutého dítěte versus vztahy a sexualita, včetně stínů a démonů, které mne mým životem provázeli.

Jsem také expertka na vědomou sexualitu.

Část mého příběhu se objevila i v mediích.  Konkrétně ve slovenském lifestylovém časopise Lenna.

>>Zde je na něj odkaz<<

Je to už více jak šedesát let, co jsem se poprvé nadechla a začala žít svůj příběh nechtěného dítěte.

Prošla jsem mnohým a mnohé jsem na této cestě pochopila.

V prosinci roku 2012 jsem už po několikáté od základu změnila svůj život. Opustila jsem zajištěné živobytí, práci snů a vrátila jsem se z Prahy domů do hor. Přestala jsem se totiž řídit pouze rozumem a konečně začala naslouchat hlasu svého srdce.

Nyní žiji tam, kam patřím, v přírodě a se svou rodinou. Našla jsem samu sebe a svůj vnitřní klid a mír. A ve skrytu duše lituji, že se mi už dříve nepodařilo otevřít své srdce, protože mnohé z toho, co mám za sebou, bych vůbec nemusela prožívat.

Na druhou stranu mám nepřeberné množství zkušeností z oblasti vztahů a sexuality. A ty mám prožité na vlastní kůži, ne jen naučené…

Zlomovým okamžikem v mém životě byla chvíle, kdy mi naplno došlo, že vše, čím jsem za svůj život prošla, byly jen lekce, které jsem se učila zvládat. A protože jsem přežila a jsem stále tady, pak jsem musela být skvělou žákyní.

Toto poznání mi dodalo odvahu a já dopsala svůj příběh, který s přestávkami píši už dvacet let a který jsem nazvala Všechny odstíny temnoty, s podtitulem Návrat do světla. Je z něj jasné, že člověka nezmění nic z vnějšku, pokud on sám nezačne pracovat na svém nitru. Dokud má v sobě zmatek a špatně nastavené vzorce chování, dělá stále chybná rozhodnutí.

Čím hlouběji jdeme do sebe sama, čím více slupek odlupujeme, tím více se nám rozšiřuje vědomí a automaticky se začneme napojovat na Zdroj, Universum, Boha, je jedno, jak tuto universální energii, ze které je vše stvořené, budeme nazývat.

„Dnes, v každém současném okamžiku sklízíme pouze to, co jsme včera zaseli.“ Mám tím na mysli i minulé životy. A dokud nepřijmeme to, co jsme seli kdysi, nemáme šanci změnit to, co sklízíme dnes. Prostě příčina předchází důsledek.

Máme-li zavřené srdce, nemůžeme žít v lásce.

Vím, že osudy každého z nás jsou jedinečné, ale tento základní princip funguje naprosto u všech stejně. Když ho pochopíme, změní se celý náš život. Tak, jako se změnil i ten můj.

Můj příběh 

Část mého příběhu uvedl slovenský lifestylový časopis Lenna.

>>Najdete jej zde<<

E-book 500 odstínů temnoty

jako nahrávku v MP3 formátu namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače,

kde se též před časem vysílal. 

You have Successfully Subscribed!

Share This