Novinka!

Tištěná kniha „Prozradím ti…“

Autentický příběh, jehož počátek je v dávné minulosti. Příběh o nenaplněné lásce, bolesti, nenávisti. Ukazuje, jak naše volby mají přesah do budoucnosti. Jak se dotýkají jednotlivců i kolektivu. Příběh počínající v Atlantídě a prostupující věky až do dnešních dnů, kdy je třeba transformovat vše, co už nemá být součástí duality, ale stává se polaritou. A to způsobí změnu celého paradigma. 

Blogové články

Jsou zadarmo a většinou krátké. Pokud vás zaujme můj styl psaní i obsah, stáhněte si 500 odstínů temnoty, který je také zdarma.

6 kroků jak zatočit se strachy a démony

Volné pokračování ebooku 500 odstínů temnoty. V 6 krocích šesti, vás naučím technice, která ke mně přišla sama od sebe a teprve až mnohem později jsem zjistila, že jsem se napojila na techniku, která se nazývá Chöd , a kterou na svět přivedla kolem roku 1000 n.l. tibetská mniška Machig Labdrön.

Tantra, moje léčivá cesta k vlastní podstatě

V tomto e-booku, najdete ojedinělé informace o tom, jak probíhají semináře Tantrického výcviku.

Jedná se o autentické příběhy ve kterých vyprávím, co jsem na těchto seminářích prožila, jaká hluboká traumata jsem si  zde zpracovala (a nejen já), a kam až mne Tantra zavedla.

Byla jsem profi domina a říkali mi Čarodějka

Opět se jedná o mé autentické příběhy ze světa, kam nemáte šanci jen tak nahlédnout. Tato e-kniha nastavuje čtenáři dokonalé zrcadlo, při tom však nikoho nesoudí, ani nehodnotí. Její síla je ukrytá v příbězích, které s každým pracují jinak a v každém vyvolávají zcela jiné emoce či obrazy, se kterými pak dále můžete pracovat.

Share This