Eknihy k prodeji plus osobní konzultace

 

           Moje práce je jako cesta životem, vše spolu souvisí a je vzájemně propojeno

           Při telefonických konzultacích a osobním setkání:

           vytvářím bezpečný prostor pro vaši vnitřní proměnu

nesoudím, nehodnotím, soucítím a ukazuji jiné úhly pohledu

Novinka!

Ojedinělá eKniha Všechny odstíny temnoty, na které jsem pracovala třetinu svého života, je na světě. Je to volné pokračování příběhu Prozradím ti, jak se chci (po)milovat...

Více se dozvíte zde:

Návod, jak postupovat

Jak pracovat se vším, co naleznete na těchto stránkách tak, abyste za minimální cenu získali maximální hodnotu.

Všechny mé texty – povídky, e-booky i e-knihy jsou autentické výpovědi o nejrůznějších etapách mého života. Pokud budete pozorně číst, můžete už v blogových článcích najít spoustu odpovědí na otázky, které si možná kladete. Případně vás mohou „jen“ obohatit o nový, pro vás zatím neznámý úhel pohledu. Mám totiž dar, který mi dovoluje na rozdíl od jiných lidí, nebát se o svých pocitech mluvit. Pokud vás má tvorba osloví, časem zjistíte, že nejvíce  se zabývám a píšu o těch nejskrytějších, a mnohdy nejtemnějších aspektech naší osobnosti. O problémech, stínech, perverzní a odmítané sexualitě. A také o tom, jak se z těchto „temných krajin“ naší duše nejen dostat, současně si odtud odnést „poklad“, zde ukrytý.

Konkrétní kroky

Osobně vám doporučuji jít krok za krokem. Nesnažit se nic uspěchat nebo jít zkratkou, protože se může stát, že místo úlevy byste se mohli dostat do ještě větších problémů. Nebo by se nestalo vůbec nic, nezískali byste to, co chcete a zač jste si zaplatili, protože vaše podvědomí by vás nepustilo k záležitostem, ke kterým jste ještě „nedozráli“. Je to jako se dětmi, i ty se nejprve musí naučit číst a psát, aby mohly postoupit o třídu výš. ?

Blogové články

Blogové články. Jsou zadarmo a většinou krátké. Pokud vás zaujme můj styl psaní i obsah, stáhněte si e-book 500 odstínů temnoty, který je zdarma.

500 odstínů temnoty

E-book ke stažení zdarma. Otevřeně popisuji své názory na současné pojetí sexuality. A také vyprávím jeden ze svých příběhů o tom, jak jsem objevila a začala pracovat se stínem, nebo spíše démonem. Můžete z něj pochopit základní princip, jak se svými stíny pracovat.

6 kroků jak zatočit se strachy a démony

V dalším kroku, respektive krocích šesti, vás naučím technice, která ke mně přišla sama od sebe a teprve až mnohem později jsem zjistila, že jsem se napojila na techniku, která se nazývá Chöd , a kterou na svět přivedla kolem roku 1000 n.l. tibetská mniška Machig Labdrön.

Vědomé psaní

Na první pohled velmi jednoduchá technika, díky které se však můžete sami sobě stát terapeutem a začít vědomě pracovat na změně vašich programů a nastavení. Převedením vlastních myšlenek na papír se z nich totiž stává něco hmotného, a s tím se už dá pracovat. V úvodu je můj příběh o tom jak, a proč jsem vlastně začala psát a kam až mne toto psaní zavedlo.

Tantra, moje léčivá cesta k vlastní podstatě

V tomto menším e-booku popisuji, jak probíhají semináře Tantrického výcviku. Jedná se o autentické příběhy ve kterých vyprávím, co jsem na těchto seminářích prožila, jaká hluboká traumata jsem si  zde zpracovala (a nejen já), a kam až mne Tantra zavedla.

Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně

Všechny předchozí kroky, které popisuji a kterými jsem prošla i já sama, ve mně uvolnily další vrstvy mého nevědomí a pustily ke vzpomínkám, které jsem popsala v e-knize Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně. Přeji vám, aby se  díky tomuto příběhu i ve vás otevřely hlubší části vašeho nevědomí, které vám doposud byly skryty.

Součástí e-knihy jsou tři bonusy – úžasná technika Vědomého milování, což je v podstatě způsob milování pro 21.století, dále meditace Jak dosáhnout vlastní celistvosti a poslední bonus Transpersonální čakry, které jsou důležité pro lidstvo v tomto novém století, ve kterém žijeme.

Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně v MP3 formátu

Předchozí e-kniha Prozradím ti, … jako nahrávka v MP3 formátu. Profesionálně namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače.

Nahrávka je bez bonusů a je proto levnější.

Byla jsem profi domina a říkali mi Čarodějka

A protože jsem stále cítila, že stíny v podobě části mého života chtěly ven, pustila jsem je na světlo světa v podobě další e-knihy Byla jsem profi Domina a říkali mi Čarodějka.

Opět se jedná o mé autentické příběhy ze světa, kam nemáte šanci jen tak nahlédnout. Tato e-kniha nastavuje čtenáři dokonalé zrcadlo, při tom však nikoho nesoudí, ani nehodnotí. Její síla je ukrytá v příbězích, které s každým pracují jinak a v každém vyvolávají zcela jiné emoce či obrazy, se kterými pak dále můžete pracovat

Balíček produktů

Vše v jednom. Cena celého balíčku je nižší, než původně stála jedna e-kniha.

A navíc přidávám zcela zdarma malý dárek pro vás, jako překvapení a současně poděkování. Více info po kliknutí na tlačítko.

Telefonické konzultace

Jestliže vás některý z kroků, případně všechny, přesvědčily o tom, že mi můžete důvěřovat, ale přesto váš problém přetrvává, protože je hlouběji, než jste sami schopni „dosáhnout“, nabízím telefonické konzultace.

Nejprve je však potřeba napsat mi e-mail na dagmar@dagmar-barankova.cz a popsat problém, který vás trápí. Pokud usoudím, že jsem schopna vám poradit, domluvíme si termín a čas, kdy vám zavolám. První konzultace je v délce max.0,5 hod., a stojí 300,- Kč, další může být max.1 hod. za cenu 700,-Kč.

č.ú. 2801104810/2010

Cesta krajinou duše

Zhruba půl denní setkání (4-5 hodin), při kterém osobně probereme vaše problémy na cestě z minulosti do budoucnosti. Je to koncept, ve kterém vycházím z doprovázených poutí a v němž spojuji v jeden celek vše, co nabízí zdejší kraj. Více zde: www.jesenik.org

Na této cestě, která je jemná a současně hluboce léčivá, se podíváme na to, co je obsahem vaší vnitřní krajiny.

Cena vychází z formy odměny dar za dar. Zaplatíte mi za můj čas tolik, kolik máte vy za hodinu. Pokud vyděláváte 100/hod., bude má odměna 400-500 kč, podle času.

Vyděláváte-li 1000 Kč/hod., bude má odměna 4000-5000 Kč.

V případě zájmu o delší pobyt vám mohu zajistit ubytování v některém ze zdejších příjemných penzionů a hotelů, nebo vám pošlu odkazy, ze kterých si sami vyberete.

E-book 500 odstínů temnoty

jako nahrávku v MP3 formátu namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače,

kde se též před časem vysílal. 

You have Successfully Subscribed!

Share This