Eknihy k prodeji 

 

Moje práce je jako cesta životem, vše spolu souvisí a je vzájemně propojeno.

Nemáte-li čas na čtení, poslechněte si, co všechno jsem pro Vás připravila.

Novinka!

Pokračování úspěšného příběhu z Atlantídy „Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb tajemství návratu Bohyně. Příběh, ve kterém se prolíná dávná minulost s přítomností se nazývá „Prozradím ti další tajemství“.

Příběh jednotlivců i celé civilizace počínající v Atlantídě a prostupující věky až do dnešních dnů, kdy je třeba transformovat vše, co už nemá být součástí duality, ale stává se polaritou.

 

Knihu si můžete objednat zde:

Ojedinělá a podle některých hodně drsná ekniha Všechny odstíny temnoty aneb příběh o návratu do světla, na které jsem pracovala třetinu svého života, je na světě. Je to v podstatě volné pokračování příběhu Prozradím ti, jak se chci (po)milovat...

Více se o knize dozvíte zde:

Blogové články

Jsou zadarmo a většinou krátké. Pokud vás zaujme můj styl psaní i obsah, stáhněte si 500 odstínů temnoty, který je také zdarma.

6 kroků jak zatočit se strachy a démony

Volné pokračování ebooku 500 odstínů temnoty. V 6 krocích šesti, vás naučím technice, která ke mně přišla sama od sebe a teprve až mnohem později jsem zjistila, že jsem se napojila na techniku, která se nazývá Chöd , a kterou na svět přivedla kolem roku 1000 n.l. tibetská mniška Machig Labdrön.

Vědomé psaní

Na první pohled velmi jednoduchá technika, díky které se však můžete sami sobě stát terapeutem a začít vědomě pracovat na změně vašich programů a nastavení. Převedením vlastních myšlenek na papír se z nich totiž stává něco hmotného, a s tím se už dá pracovat. V úvodu je můj příběh o tom jak, a proč jsem vlastně začala psát a kam až mne toto psaní zavedlo.

Tantra, moje léčivá cesta k vlastní podstatě

V tomto e-booku, najdete ojedinělé informace o tom, jak probíhají semináře Tantrického výcviku.

Jedná se o autentické příběhy ve kterých vyprávím, co jsem na těchto seminářích prožila, jaká hluboká traumata jsem si  zde zpracovala (a nejen já), a kam až mne Tantra zavedla.

Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně

Ekniha, která vypráví tajemný příběh z Atlantidy.  Příběh, téměř archetypální, který vás vtáhne a nepustí. Mnohé čtenářky po jeho přečtení konstatovaly, že měly pocit, jako by tam také byly… jako by jej prožívaly se mnou. Bude to asi tím, že v každé z nás se skrývá Bohyně.

Příběh jsem nechala převést do podoby MP3. Takže pokud chcete jen poslouchat, sjeďte o řádek níže.

Prozradím ti, jak se chci (po)milovat, aneb Tajemství návratu Bohyně v MP3 formátu

Předchozí e-kniha Prozradím ti, … jako nahrávka v MP3 formátu. Profesionálně namluvila Elli Staníková ze Svobodného vysílače.

Nahrávka je bez bonusů a je proto levnější.

Byla jsem profi domina a říkali mi Čarodějka

Opět se jedná o mé autentické příběhy ze světa, kam nemáte šanci jen tak nahlédnout. Tato e-kniha nastavuje čtenáři dokonalé zrcadlo, při tom však nikoho nesoudí, ani nehodnotí. Její síla je ukrytá v příbězích, které s každým pracují jinak a v každém vyvolávají zcela jiné emoce či obrazy, se kterými pak dále můžete pracovat.

Balíček produktů

Abych vám ušetřila  čas a peníze, sloučila jsem většinu svých ebooků do jednoho. Zakoupením celého balíčku ušetříte celkem 151,- Kč.

A navíc přidávám zcela zdarma malý dárek pro vás, jako překvapení a současně poděkování.

Share This